Дата: від до Скинути

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селах Білокриниця (школа) та Червень!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у п'ятницю 13 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

16:46 12.08.2021

Про проведення громадських слухань

Для обговорення детального плану території для розміщення модульного автомобільного газозаправочного пункту на вул. Шевченка в м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області 10.08.2021 року були проведені громадські слухання за участі посадових осіб Підгаєцької міської ради та представників громадськості. За результатами обговорення вищевказаного детального плану присутні одноголосно вирішили підтримати розроблений проект детального плану території для розміщення модульного автомобільного газозаправочного пункту на вул. Шевченка в м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області та подати його на сесію Підгаєцької міської ради для затвердження.

15:20 12.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв’язку із проведенням планових робіт у селах Мужилів та Червень!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у четвер 12 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

10:25 11.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селі Литвинів!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у середу 11 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у селі Литвинів  ( хут. Морги,  Ланки,  Верхні Скрути, Нижні Скрути).

13:47 10.08.2021

Які категорії людей можуть отримати соціальні послуги? Куди звертатись, щоб отримати соціальні послуги? Які види соціальних послуг надає комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради?

Реформа децентралізації беззаперечно торкнулася кожної сфери життя мешканців нашої громади: від зміни назви району і створення Підгаєцької міської територіальної громади із старостинськими округами до перерозподілу повноважень із центрального рівня на місцевий, тобто - територіальним  громадам!

13:23 10.08.2021

Про результати конкурсного відбору

05-06 серпня 2021 року проведено конкурсний відбір кандидатів на посаду директорів Голгочанської, Новосілківської та Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Велась відеофіксація усіх етапів конкурсу. За результатами конкурсного відбору визначено переможців: Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Савко Іван Євгенович (протокол засідання             конкурсної комісії №2 від 05.08.2021 р.) Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Пекарська Ольга Богданівна (протокол засідання  конкурсної комісії №3 від 05.08.2021 р.) Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Потурай Ярослав Степанович (протокол засідання  конкурсної комісії №4 від 06.08.2021 р.)

17:12 09.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у вівторок 10 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

11:08 09.08.2021