Тернопільська область, Підгаєцький район

Новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ НЕЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ (СКЛАДУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ) ПО ВУЛ. МІЦКЕВИЧА, 30А В М. ПІДГАЙЦІ ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ Детального плану території земельної ділянки  для будівництва та обслуговування нежитлових будівель  (складу будівельних матеріалів)   по  вул. Міцкевича, 30А  в м. Підгайці Підгаєцького району Тернопільської області.

15:01 04.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНДВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ  БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ПЛОЩЕЮ 0,1000 ГА  ПО ВУЛИЦІ СТУСА В. 1Б В М. ПІДГАЙЦІ ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

14:28 31.12.2018