Дата: від до Скинути

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селах Бронгалівка та Гнильче

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у понеділок, 09 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

16:51 06.08.2021

На комунальних вулицях сіл Підгаєцької громади тривають роботи по облаштуванню дорожнього щебеневого покриття

Директор КП «Дорожнє»  Ігор Раїнчук повідомив, що у селах громади  роботи по облаштуванню дорожнього щебеневого покриття  тривають. Зокрема,   у селі Старе Місто по вулиці Зеленій КП «Дорожнє» вже завершило прокладання щебеневої дороги протяжністю 0,5 км. та розпочало земляні  роботи у селі Білокриниця по вулиці Шевченка.

16:41 06.08.2021

Відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання

05 серпня 2021 року відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання.       Депутатами розглянуто решту питань порядку денного сесії (190), які стосуються вирішення земельних питань. Ряд питань, які потребують детальнішого вивчення та обговорення, вирішено перенести на розгляд позачергової сесії Підгаєцької міської ради, яка відбудеться найближчим часом.

11:16 06.08.2021

5 серпня 2021 року в Підгаєцькій міській раді відбулася робоча нарада за участю керівництва громади щодо розробки плану Стратегії розвитку Підгаєцької міської територіальної громади!

5 серпня 2021 року  в Підгаєцькій міській раді відбулася робоча нарада за участю керівництва громади у складі заступників міського голови Надії Лучки та Ірини Мирної, керуючої справами виконавчого комітету Ірини Баран, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства Марії Погребнюк та начальника відділу з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці Михайла Рудого щодо розробки  плану  Стратегії розвитку Підгаєцької міської територіальної громади.

16:33 05.08.2021

КП «Дорожнє» завершило прокладання щебеневої дороги у селі Сільце (Нова Гребля) та розпочало дорожні роботи у селі Старе Місто (вул. Зелена)!

Директор КП «Дорожнє» Ігор Раїнчук повідомив, що у селі Сільце (Нова Гребля) завершилися  дорожні  роботи, зокрема: зроблено водовідвід, нарізано кювети та влаштоване дорожнє  щебеневе покриття.

15:53 04.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селах Михайлівка та Гнильче!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у четвер, 05 серпня 2021 року з 9:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

11:52 04.08.2021