A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Підгаєцька міська рада
Тернопільська область, Тернопільський район

2021 рік

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій чотирнадцятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Порядок денний сесії

Зміни, які пропонується внести до порядку денного сесії

Проєкт №-14 Про роботу старост Білокриницького, Вербівського, Гнильченського і Литвинівського  старостинських округів.

Звіт старости Білокриницького округу

Звіт старости Вербівського округу

Звіт старости Гнильченського округу

Звіт старости Литвинівського округу

Проєкт №-14 Про внесення змін до режиму роботи комунальної установи «Підгаєцький інклюзивно-ресурсний центр» Підгаєцької міської ради та внесення змін до Статуту.

Статут

Проєкт №-14 Про зміну типу та назви (перейменування) Підгаєцької спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня Підгаєцької міської ради Тернопільської області.

Статут

Проєкт №-14 Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради на 2021 рік. 

Додаток

Проєкт №-14 Про передачу кольпоскопа Brightfield Healthcare TMAC -4501 19C0498 на баланс КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради.

Проєкт №-14 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік. 

Додатки   Пояснювальна записка 

Проєкт №-14 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік ( після засідання комісї). 

Додатки                                              Пояснювальна записка 

Проєкт №-14 Про затвердження детального плану  території м. Підгайці вул. Гетьмана Мазепи 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Гевак Ю.М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Гусак О.В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Кленик І. Т.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Нікітюк А.А.

Проект № -14 Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Підгайці-Водоканал"

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бугай М. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бусько В. Й.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власюк М. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич І. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ганущак М. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горин В. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довжинська О. Л.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Залипка Т. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калінгер К. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кінаш Г. Д.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кобилюк М. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Комарницький М. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коротких О. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Костенюк Г. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коханович В. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кунька Г. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучма Р. Р. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Красій Н. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапчак І. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Лапшинський В. Б.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лиса М. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ломпас Ю. А.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маліновська В. Г. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Мандзин О. Я.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз Н. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Муха М. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Муха Р. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлюк Н. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пайонк П. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Палій І. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пенкальський В. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плескун А. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Приліп О. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руда Г. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудий А. Я.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сказко С. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сокальська Г. В. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Солонина М. Я.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солтисяк Т. Ю.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасюк Б. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасюк В. Б.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тесляк А. Р.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тихий В. С.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Феник Ю. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цибульська Р. Р.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цівінський В. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чистух М. О.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаршонь Н. К.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шокало Н. Б.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ященко І. Л.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ященко О. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ящик І. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ящик М. В. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАП «Агропродсервіс»

Проєкт №-14 Про затвердження Сачику М. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, із зміною цільового призначення 

Проєкт №-14 Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для обслуговування будівель Завалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області

Проєкт №-14 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1104 від 14.07.2020

Проєкт №-14 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №904 від 26.04.2021

Проєкт №-14 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №104 від 26.02.2016

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Дзюбінська Є. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Кудла Л. Я.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Соколовський В. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Адамів М. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Адамів П. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бодрух О. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бромірська М. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Влізло М. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайва В. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзюбінський А. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дрепко В. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жабак М. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калакура Я. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каплиш К. І.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козачок М. М. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Кравс М. Р.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кришталевич Н. С.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куйдан А. Л.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисий М. С.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маліновський В. М.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стасюк Н. В. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Струсь М. А.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тиха О. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цяпа І. О.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чибрас В. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шадловська А. В.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербата О. Г.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербій Н. П.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ящик В. І. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Бартків А. Р.

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Борсук Я. Є. 

Проєкт №-14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василишин І. В., Пуківська В. Й., Пуківський  Ю. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батун В. А. 

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Боднар Р. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко С. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Ю. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василишин М. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вербицька Л. З.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голуб Я. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гусар М. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дигідь М. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитерко С. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довганюк Л. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Капітан С. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліщ М. Й.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коханович В. Й.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коханович М. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кудла В. Є.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучинська О. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапчак Н. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинець О. Д.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маслей Т. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз С. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. М’якуш М. К.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійник М. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пронишин Ю. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Риджа Г. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободзян І. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стояк О. Л.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федорів Ю. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ферко П. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хованець Н. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цюрпіта І. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпута І. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровський П. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Шаль М. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкабур М. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щигельська Т. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзядикевич В. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзядикевич І. Р.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапшинський В. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лемик П. Є.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тригубчак В. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаль Т. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бабій Р. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Борис І. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Дума В. К.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Жидовська М. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кіцик Є. М. 

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність  Комарницька Н. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лисий М. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лозовська Г. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мазуркевич В. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Манюк М. Т.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мохун І. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. М’якуш Б. В., М’якуш М. К.., М’якуш М. Б., Калужна Г. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пованда С. М., Пованда В. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Почигайло В. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пронишин Ю. Г.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Риджий Р. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Федорів М. Й.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ферко О. П., Ферко П. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Андрухів Н. Т.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Базюк Л. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Думська Г. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Букавин М. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гнида В. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кіцик Є. М.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коркошинська С. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазуркевич В. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. М’якуш Б. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Почигайло В. Б.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Риджий Р. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сміх М. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стояк Б. Я.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Теліщук Г. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ферко О. П.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цибульський І. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Гундер Н. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Ковбасник М. І.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Пінязь В. В.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Романів М. С.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Чернецький А. Й.

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Шустакевич А. І. 

Проєкт №-14 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність  Шустакевич А. І.

Проєкт №-14 Про відмову Василів М. Г. у наданні дозволу на розроблення документації із  землеустрою 

Проєкт №-14 Про відмову Гнатів С. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Красій О. П. у наданні дозволу на розроблення документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Проєкт №-14 Про відмову Кифор Ж. М. у наданні дозволу на розроблення документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Проєкт №-14 Про відмову Кудлі Т. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Жидовській М. М. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Нагловач Т. І. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Плескун М. В. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Сміх М. В. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Степанюк В. В. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність

Проєкт №-14 Про відмову Фатюк М. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт №-14 Про включення земельних ділянок в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гоцко О. І. 

Проєкт №-14 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів Вітяку М. Д.

 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій тринадцятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Порядок денний 13-ї сесії

Зміни і доповнення, які пропонуються для внесення до порядку денного 13-ї сесії

Проєкт №-13 Про затвердження Програми захисту населення і території Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки. 

Додаток

Проєкт №-13 Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради на 2021 рік.

Додаток

Проєкт №-13 Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради на 2022 рік.

Додаток 

Проєкт №-13   Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 рік.

Проєкт №-13 Про перейменування закладів дошкільної освіти Підгаєцької міської ради та затвердження статутів у новій редакції. 

додаток статут Вербів   додаток статут Голгоча   додаток статут Завалів   додаток статут Мирне   додаток статут Мужилів   додаток статут Новосілка  додаток статут Підгайці   додаток статут  Поплави  додаток статут  Сільце  додаток статут Юстинівка

Проєкт №-13 Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Підгаєцької міської ради на 2021-2026 роки

Додаток

Проєкт №-13 Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». 

Проєкт №-13 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

Додатки                                     Пояснювальна записка 

Проєкт №-13 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік ( після засідання комісї).

Додатки                                     Пояснювальна записка 

Проєкт №-13 Про внесення змін до структури Підгаєцької міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

Проєкт №-13 Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. 

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розробку детального плану територіїгр. Доля А.М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розробку детального плану територіїгр. Журкевич Г.І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розробку детального плану територіїгр. Хомко А.І.  

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андріїв М. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабій В. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барна Т. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білан Л. Д.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білик М. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боднарюк Т. А.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Г. Я.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борсук М. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Будник М. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вислоцький С. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вищепан Н. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ворона З. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврада Г. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврищук А. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайва П. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галиця Н. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гиндра Г. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гогоц Р. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордіца Є. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гурневич В. Ф.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Доля А. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жарий М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жарий П. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадівська О. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Залуцький Р. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заставецький Б. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зола І. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зола М. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кавка Я. Я.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліщ А. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліщ Л. З.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваленко І. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корба В. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Королишин І. Д.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котик П. К.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кріпкий В. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кружелецький М. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кудла В. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицька О. С. 

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицькому В. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купецька Л. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левандович М. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луцюк М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майборода М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимів В. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимів О. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандибур О. З.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манюк І. Т.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартин М. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мацьків Л. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Медицька Л. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Медицький В. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Монастирська О. З.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Моравська Л. Р.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз О. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нікітюк В. А.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Оружа Л. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пелих Т. Ю.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плескун А. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пованда Л. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погребнюк Г. Ф.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Потурай Р. Я.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Почигайло І. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прачук Є. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Профецький І. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Процик М. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пухайло Ю. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рачій І. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ридош О. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Робулець Л. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савків В. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Салага Н. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самарик М. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свінціцький І. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скасків І. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонина Т. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солтис О. А.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасів І. Л.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стахів О. Р.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тур Н. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федечко А. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ферко В. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ферко В. Д.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Флисяк І. Я.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харів О. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хрептак Г. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Царинська М.М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цуприк О. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпа О. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернихівська  М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чопей Т. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровська І. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаль С. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаюк О. А.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шиш О. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шумада І. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербата Є. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатий А. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремко О. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бучацький М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іваник С. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іваник С. Я.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пелех Т. Ю.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хрептак Т. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корпан В. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Вербицький С. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гатала Ю. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ОСББ «Бережанська -9»

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бек А. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Медицький В. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солтисяк Ю. Б.

Проєкт №-13 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1187 від 13.07.2021

Проєкт №-13 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1250 від 05.08.2021

Проєкт №-13 Про включення земельних ділянок в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами

Проєкт №-13 Про затвердження детального плану та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди

Проєкт №-13 Для резервування земельних ділянок для учасників бойових дій на території Підгаєцької міської територіальної громади

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності розташованої по вул. Шевченка в м. Підгайці з метою продажу права оренди

Проєкт №-13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 6124887000:02:001:0045 

Проєкт №-13 Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної (експертної грошової) оцінки земельних ділянок

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Банах Г. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Бойко Г. Т.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Паламар М. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Питак В. Г.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Ухач З. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Банах І. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бзовий В. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бицко О. Т.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борсук К. Р.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Верцюх М. Д.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войницький В. А.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дідора Н. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дяків О. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заворотний І. Є.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костевич О. С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кріпка М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кульчицька О.С.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нискоклон Д. Ю.

Проєкт №-13 Про надання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плекан М. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Свінціцький Б. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сирота М. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сиротюк М. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сміх Є. О.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Соколович М. П.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимчій В. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хомич З. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чабан О. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чабаранок Н. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шиш М. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шкіра М. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яськів М. І.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гураль Б. Ю.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жибак С. Б.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куйдан А. Л.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Муравська М. М.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Суканець Н. В.

Проєкт №-13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фуч І. Я.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Базюк В. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бащій О. Г.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко М. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Габ’як Н. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаванчак В.М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Герліх Л. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гірняк А. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гірняк Г. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гірняк Д. Ф.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Забояк О. Л.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заворотний А. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Залуцький В. З.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калинич Р. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Керницька Т. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Клімович О. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кудла Н. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кутько Г. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лиса М. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лоїк О. О.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лучко Г. Г.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лучко Г. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малик М. О.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манюк О. Б.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манявський Т. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назарчик М. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Небесна Н. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Невмержицький А. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нискоклон В. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нога О. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш М. Д.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Процик В. Т.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Радіонова Л. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Раїнчук І. Ф.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ракоча О. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Резняк Р. З.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Резняк Т. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романів П. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденський П. Я.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Саляк Г. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свінціцька О. Я.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свінціцький В. Д.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слабодух О. Я.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соколовська Г. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сюрпіта І. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сюрпіта М. І.

Проєкт №-13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тюк. Т.І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фурда З. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоптій І. П.

Проєкт №-13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цибульська М. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цюрпіта І. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чайківська Г. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чайковська М. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровська Г. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шух В. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатий В. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремчук Л. Б.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремчук М. Б.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Драпак Ю. В.

Проєкт №-13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хиляк В.С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чайковська М. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Керницька Г. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Андроняк Г. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бендерська В. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Войтович О. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Герліх Л. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Дорож Р. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Коваленко І. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кравець Л. Д. 

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Криса Л.Б.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Малик М. О., Малик О. З.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мищишин О. В., Франчевська О. В., Мищишин С. В., Куріш М.В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Музика Ю. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Назарчик М. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Потурай Г. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Прачук Є. Б., Прачук Б. Є.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Хованець Н. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Цюрпіта І. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Чопей Г. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Чупровська Г. М.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гуринович О. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Камінська О. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Марків В. І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пришляк Я. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Саган М. Л.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Товпаш М. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андроняк Г. М

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бучацька О. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бучацький М. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Габ’як І. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковалик Г. Г.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковалик І. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравець Л. Д.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малик О. З.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз І.І.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Музика Л. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Музика Ю. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осадець М. П.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Борсук Ю. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Гойда О. Р.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Корнієнко О. С.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Острожинська Н. Б.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Суканець Я. В.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Суканець Я. Я.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Фулавко Г. Г.

Проєкт №-13 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Цяпута Н. М.

Проєкт №-13 Про відмову Бартків О. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Бучацька С. Р. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт №-13 Про відмову Гатлан І. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Гусак О. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Жарий П. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Коваленко І. С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Ковалик С. Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Костевич О. С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Кульчицький В. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Жарий Г. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Котляр Г. Я. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Кружелецький М. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Кучинська Л. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Кучма Г. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Нікітюк А. А. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Палій І. Б. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Рудка Г. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Солтисяк Т. Ю. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №-13 Про відмову Феник Ю. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

 

 

 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на позачерговій дванадцятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Порядок денний

Проєкт № 1466-12 Про припинення діяльності (ліквідацію) Бронгалівської ЗОШ І –ІІ ступенів, філії опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області»

Проєкт №1467-12 Про відкриття інклюзивних груп на базі  Підгаєцького дитячого ясла-садка «Журавлик»

Проєкт №1468-12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер», розташованої за межами населеного пункту села Завалів

Проєкт №1469-12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер», розташованої за межами населеного пункту села Носів

Проєкт №1470-12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Завалівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області

 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на позачерговій одинадцятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Порядок денний

Проєкт №-11 Про  стан виконання міського бюджету за  I півріччя 2021 року

Пояснювальна записка  

Додаток 1    Додаток 2    Додаток 3    Додаток 4    Додаток 5    Додаток 6    Додаток 7    Додаток 8    Додаток 9    Додаток 10    Додаток 11    Додаток 12

Проєкт №-11 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Пояснювальна записка           Додаток

Проєкт №-11 Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцької  міської     територіальної  громади на 2022-2024 роки

Проєкт №-11 Про внесення змін до Напрямків використання коштів цільового фонду  Підгаєцької міської ради

Додаток

Проєкт №-11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП «Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт №-11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Сачику М.М.

Проєкт №-11 Про поновлення договорів оренди.

Проєкт №-11 Про вжиття заходів щодо організації та проведення інвентаризації земель та комунальної власності в масивах земель сільськогосподарського призначення

Проєкт №-11  Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій десятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Порядок денний

Зміни, внесені до порядку денного 10 сесії

Проєкт № 1221-10  Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Підгаєцької громади

Проєкт №1222-10      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцької  міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Додаток

Проєкт № 1223-10     Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності комунальних підприємств Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки.

Проєкт №   Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності комунальних підприємств Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки ( нова редакція )

Проєкт № 1224-10     Про затвердження програми підтримки газети «Земля Підгаєцька» на 2021-2025 роки.     

Проєкт № 1225-10 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додатки                        Пояснювальна записка

Проєкт № _10 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік ( нова редакція)

Додатки                          Пояснювальна записка

Проєкт № _10 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік ( нова редакція із змінами)

Додатки                           Пояснювальна записка

Проєкт № 1226- 10  Про вжиття заходів щодо упорядкування та оптимізації штатів 

Проєкт № 1227-10     Про прийняття у комунальну власність внутрішньогосподарських меліоративних систем.

Проєкт № 1228-10     Про проведення в Підгаєцькій територіальній громаді вуличних заходів  на сімейну     тематику –  «Всі разом – за сім’ю!».

Проєкт № 1229-10 Про проведення в Підгаєцькій територіальній громаді інформаційно-    просвітницьких заходів на сімейну тематику.

Проєкт № 1230-10 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр.  Моравському В. Я.

Проєкт № 1231-10 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр.  Бандурі С.М.

Проєкт № 1232-10 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр.  Драпак Н.П.

Проєкт № 1233-10 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр.Фатюку М.В.

Проєкт № 1234-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабій М. І.

Проєкт № 1235-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жиравецька М. М.

Проєкт № 1236-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабій О. В. 

Проєкт № 1237-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бачинській О. С.

Проєкт № 1238-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бачинський М. Я.

Проєкт № 1239-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бачинський Р. Г.

Проєкт № 1240-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бащій А. Я.

Проєкт № 1241-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бордун Г. Я.

Проєкт № 1242-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борсук М. С.

Проєкт № 1243-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бучацький М. В.

Проєкт № 1244-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Возняк А. М.

Проєкт № 1245-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Войтович Н. М.

Проєкт №1246-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич М. Я.

Проєкт № 1247-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Домарацька П.І.

Проєкт № 1248-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гула С. В.

Проєкт № 1249-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гунчак І. П.

Проєкт № 1250-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гураль І. А.

Проєкт № 1251-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даншанин І. Я.

Проєкт № 1252-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчишин Я. А.

Проєкт № 1253-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Диган А. Я.

Проєкт № 1254-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Добрянський Т. І.

Проєкт № 1255-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жувкевич Н. С.

Проєкт № 1256-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жук Н. П.

Проєкт № 1257-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заставецький І. В

Проєкт № 1258-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зорик Г. М.

Проєкт № 1259-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іваник С. В. 

Проєкт № 1260-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Їжак А. Б.

Проєкт № 1261-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Їжак М. C.

Проєкт № 1262-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карабат Б. М.

Проєкт № 1263-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качур А. В.

Проєкт № 1264-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качур І. А.

Проєкт № 1265-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кобилюк Л. Т.

Проєкт № 1266-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козуб С. Р.

Проєкт №1267-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колодницька О. І.

Проєкт № 1268-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котик Є. І

Проєкт № 1269-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котик З. І.

Проєкт № 1270-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коханович С. В.

Проєкт № 1271-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крук О. Л.

Проєкт № 1272-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кудла В. Є.

Проєкт № 1273-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулієвич М. В.

Проєкт № 1274-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кунашко І. І.

Проєкт № 1275-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучма Т. М.

Проєкт №1276-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур О. В.

Проєкт №1277-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майборода М. В.

Проєкт № 1278-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимишин І. Г.

Проєкт № 1279-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марченко Н. Р.

Проєкт № 1280-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз О. М.

Проєкт № 1281-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мохун Г. П.

Проєкт № 1282-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мохун І. В.

Проєкт № 1283-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нискоклон В. І.

Проєкт № 1284-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш Д. М.

Проєкт № 1285-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш З. І.

Проєкт № 1286-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плескун І. В.

Проєкт № 1287-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плескун І. І.

Проєкт № 1288-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Понита О. М.

Проєкт № 1289-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сеньків Т. В.

Проєкт № 1290-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонина В. М.

Проєкт № 1291-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонина М. М.

Проєкт № 1292-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Старка В. В.

Проєкт № 1293-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сулятицька Г. М.

Проєкт № 1294-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сулятицький М. М.

Проєкт № 1295-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тихий І. В.

Проєкт № 1296-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тронка М. В.

Проєкт № 1297-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фурда О. В. 

Проєкт № 1298-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хованець Н. В.

Проєкт № 1299-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпута І. Б.

Проєкт № 1300-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Човган М. І.

Проєкт № 1301-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровська Л. М.

Проєкт № 1302-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровський П. Я.

Проєкт № 1303-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Штогрин М. Ю.

Проєкт № 1304-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатий В. В.

Проєкт № 1305-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербій О. І.

Проєкт № 1306-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Гула І. Т.

Проєкт № 1307-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр. Тимцюрак О. В.

Проєкт № 1308-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Басараб О. М.

Проєкт № 1309-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Болещук П. І.

Проєкт № 1310-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борис І. М.

Проєкт №1311-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борсук В. М.

Проєкт № 1312-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войтухів О. П.

Проєкт № 1313-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гула Т. В.

Проєкт № 1314-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дума І. М.

Проєкт № 1315-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заворотний П. Ю.

Проєкт № 1316-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заставецька М. І.

Проєкт № 1317-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зорик М. М.

Проєкт № 1318-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кондрач О. М.

Проєкт № 1319-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Котик Є І.

Проєкт № 1320-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Орляк М. В.

Проєкт № 1321-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рокецький Р. П.

Проєкт № 1322-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ронік С. М.

Проєкт № 1323-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимчук О. П.

Проєкт № 1324-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тюк І. М.

Проєкт № 1325-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тюк М. М.

Проєкт № 1326-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чупровська Г. С.

Проєкт № 1327-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаламей Є. С.

Проєкт № 1328-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ящик Н. І.

Проєкт № 1329-10 Про включення земельних ділянок в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами

Проєкт № 1330-10  Про поновлення договорів оренди землі 

Проєкт № 1331-10 Про надання Гатлан Л. С.  в користування земельної ділянки площею 0,0921 га з кадастровим номером 6124882500:02:001:0013

Проєкт № 1332-10 Про надання Чупровська А. П. в користування земельної ділянки площею 0,0650 га з кадастровим номером 6124885000:02:001:0015

Проєкт № 1333-10  Про внесення змін в технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,1687 га з кадастровим номером 6124810100:02:006:0745

Проєкт № 1334-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго»

Проєкт № 1335-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго»

Проєкт № 1336-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Палій Р. В., Стецик І. М.

Проєкт № 1337-10  Про внесення змін в рішення сесії міської ради №957 від 20.12.2019 

Проєкт № 1338-10 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1099 від 14.07.2020

Проєкт № 1339-10 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1175 від 13.07.2021

Проєкт № 1340-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт № 1341-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Сачик М. М.

Проєкт № 1342-10  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Болещук М. В.

Проєкт № 1343-10  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бей Г. В.

Проєкт № 1344-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваленко І. С.

Проєкт № 1345-10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пінязь В. В.

Проєкт № 1346-10 Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування ОСББ «Молодіжний дім» 

Проєкт № 1347-10  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Моравська Г.Є. 

Проєкт № 1348-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Адамів М. В. 

Проєкт № 1349-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богів О. М.

Проєкт № 1350-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бромірська Г. В.

Проєкт № 1351-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бутняк М. І.

Проєкт № 1352-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдейчук Г. П.

Проєкт № 1353-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головко В. П.

Проєкт № 1354-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голуб Д. П.

Проєкт № 1355-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горчак В. М.

Проєкт № 1356-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гусар К. В.

Проєкт № 1357-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дворняк Т. Б.

Проєкт № 1358-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жувкевич С. Є.

Проєкт № 1359-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заворотна Г. І.

Проєкт № 1360-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зазуляк В. А.

Проєкт № 1361-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кара О. М.

Проєкт № 1362-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Керницький І. П.

Проєкт № 1363-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коротких Н. Ю.

Проєкт № 1364-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець В. Я.

Проєкт № 1365-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кузів М. З.

Проєкт № 1366-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучук П. Ю.

Проєкт № 1367-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лоїк В. М.

Проєкт №1368-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандибур А. О.

Проєкт № 1369-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матуньо А. М.

Проєкт № 1370-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матуньо М. М.

Проєкт № 1371-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матуньо Н. В.

Проєкт № 1372-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мяхкота В. П.

Проєкт № 1373-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назарчик О. Б.

Проєкт № 1374-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олекшей Я.С.

Проєкт № 1375-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Процик Н. А.

Проєкт № 1376-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пюрко М. П.

Проєкт № 1377-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пюрко О. М.

Проєкт № 1378-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свянтко М. І.

Проєкт № 1379-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Середна Г. М.

Проєкт № 1380-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Судома А. Я.

Проєкт № 1381-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тандерак Л.-Є. І.

Проєкт № 1382-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарас І. А.

Проєкт № 1383-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тесляк І. Б.

Проєкт № 1384-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тригубчак В. Г.

Проєкт № 1385-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тригубчак І. Ф.

Проєкт № 1386-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федчишин Р. І.

Проєкт № 1387-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Фуч А.Я.

Проєкт № 1388-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цибульський Т. Я.

Проєкт № 1389-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровська А. П.

Проєкт № 1390-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шавяк П. Є.

Проєкт № 1391-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шикітка М. І.

Проєкт № 1392-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкіра М. С.

Проєкт № 1393-10 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юрців Л.О.

Проєкт № 1394-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яворська М. В.

Проєкт № 1395-10  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремчук А. Б. 

Проєкт № 1396-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бромірський М. І., Бромірський Б. М., Бромірський В. М., Бромірська Г. В.

Проєкт № 1397-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Глива С. В.

Проєкт № 1398-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Голуб Д. П.

Проєкт № 1399-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гуменна М. Я.

Проєкт № 1400-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Калан Г. П.

Проєкт № 1401-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Каплиш К. І.

Проєкт № 1402-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Козловський І. М.

Проєкт № 1403-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Козовик С. М.

Проєкт №  1404-10 Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність Корпан М. І.

Проєкт № 1405-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кравець В. Я.

Проєкт № 1406-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Крумшин Г. Є.

Проєкт № 1407-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Круподра С. Я.

Проєкт № 1408-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кучук Л. Я.

Проєкт № 1409-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лесь Л. В.

Проєкт № 1410-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мандзин М. І.

Проєкт № 1411-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Марчак Я. В.

Проєкт № 1412-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Матуньо М. П.

Проєкт № 1413-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мохун В. В.

Проєкт № 1414-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мохун М. І.

Проєкт № 1415-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Орисик М. В.

Проєкт № 1416-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Папіш З. І.

Проєкт № 1417-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Перестюк Ю. М.

Проєкт № 1418-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пюрко О. М.

Проєкт № 1419-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Рокецький Д. Д.

Проєкт № 1420-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Середний О. І.

Проєкт № 1421-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Судома А. Я.

Проєкт № 1422-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Тандерак Л.-Є. І.

Проєкт № 1423-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Шикітка С. І., Свянтко М. І.

Проєкт № 1424-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Юрків Л. В.

Проєкт № 1425-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Яворський В. Д.

Проєкт № 1426-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ямборко О. Я.

Проєкт №1427-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бромірський М. І.

Проєкт № 1428-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вічко Н. З.

Проєкт № 1429-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глива С. В.

Проєкт № 1430-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головко А. І.

Проєкт № 1431-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крумшин Г. Є.

Проєкт № 1432-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Круподра С. Я.

Проєкт № 1433-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марчак І. І.

Проєкт № 1434-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матуньо М. П.

Проєкт № 1435-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мостовий С. І.

Проєкт № 1436-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мохун В. В.

Проєкт № 1437-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мохун В. В.

Проєкт № 1438-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Орисик М. В.

Проєкт № 1439-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сулятицька М. Й.

Проєкт № 1440-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шикітка С. І.

Проєкт № 1441-10  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шкірі Л. Б.

Проєкт № 1442-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яворська Я. М.

Проєкт № 1443-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Артим О. М.

Проєкт № 1444-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Артим О. М.

Проєкт № 1445-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Воробець А. З.

Проєкт № 1446-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Котельова М. І.

Проєкт № 1447-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Марущак Є. І.

Проєкт № 1448-10  Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Перестюк Ю. М.

Проєкт № 1449-10 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Фатюк А. М.

Проєкт № 1450-10 Про відмову Гаврада Г. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1451-10  Про відмову Золі І. Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1452-10  Про відмову Зола М. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт № 1453-10 Про відмову Катерняк Н.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт № 1454-10 Про відмову Катерняк О.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт № 1455-10 Про відмову Кульчицький А. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1456-10  Про відмову Музика М. Д. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1457-10  Про відмову Назарчик В. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1458-10  Про відмову Савків В. О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт №1459-10  Про відмову Сокальська О. Й. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1460-10  Про відмову ВАТ «Тернопільобленерго» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Проєкт № 1461-10  Про відмову Тесляк С. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1462-10 Про відмову ФГ «Фортуна» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо розпаювання землі фермерського господарства

Проєкт № 1463-10 Про відмову Човган З.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт № 1464-10  Про призупинення надання дозволів на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 1465-10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 20,2078 га з кадастровим номером 6124887700:01:002:0039

Проєкт № 1466-10 Про поновлення договорів оренди

Проєкт №-10 Про внесення змін в рішення сесії Новосілківської сільської ради № 476 від 20.10.2020

Проєкт № 1467-10 Про включення земельних ділянок в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами

Проєкт № 1468-10 Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки 

Проєкт № 1469-10 Про внесення змін в рішення міської ради №849 від 24.06.2021 року

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій дев'ятій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 13.07.2021 року

Порядок денний

Проєкт №1122-9 Про затвердження угоди на передачу міжбюджетних трансфертів з міського бюджету до обласного   на 2021 рік

Проєкт №1123-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андроняк І. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Банах Я. М.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вовк О. Б.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Возняк І. Р.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гураль. М. А.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Даншанин М. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Масира О. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Риджий Р. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Камінська С. С.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бартків В. Б.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Венгер І. Є.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лаба А. С.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Антонів О. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батун В. А.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боднарчук В. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борсук М. М.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовк М. С.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гураль М. М.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дигідь М. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зорик Г. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Камінський І.В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колодницький С. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Криса Л. Б.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кудла Н. Р.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучма І. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лагошняк О. Т.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапухіна Х. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайлюк М.З.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мурмило В. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Надбережна С. І.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нанинець Г. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рейда І.Р.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сміх М.С.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томин О. Б.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трембовлецька М. Д.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Циб Л. Р.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ціцька Н. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпало І. А.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпало І. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цяпало Ю. А.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич Г. П.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дуда С. С.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качур О.І.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косюк Н. Б.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косюк С.М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котик С .М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучинський М. П.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новіцька О. І.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юзвін Н.П.

Проєкт №-9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Баран В. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Блажків О. І.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Вонсович П. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гайва В. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Качуровський М. Б.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у спільно сумісну власність гр. Клюба М.Р., Клюба В. Б, Пальчиковська Н.В., Пасічник О.В.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Котик С. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лебідь Ю.Я.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Новіцька М. Б.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Питуля Р. Т.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Підгайна О. С.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Процик І. В.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Хриплива О. Р.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Баран В. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бзова Г. І.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Вонсович П. М.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гаврилаш І. П.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Клюба М. Р.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Новіцька М.Б.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Підгайна О.С.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ригайло П. О.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Пашкевич А. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скоробогач Л.С.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Возняк Р. Ю.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Возняк Ю. М.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Возняк Я. М. 

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іваник С. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кидонь Г. С

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кріпкий А. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимишин Г. М.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимишин С. Г.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пеляк В. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Риджа Г. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романів П. П.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тронка Н. Я.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гатала Ю. В.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Рудий Р. Я.

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Рудий Р. Я.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Катерняк Б. В.

Проєкт №-9 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чіх О. Т.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бзовий Б. В.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мусієнко В. В.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Новіцька М.Б.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Підгайна О.С.

Проєкт №-9 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кудляк І. К. 

Проєкт №-9 Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Пашкевич А. П.

Проєкт №-9 Про відмову Борсук К. Р. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

Проєкт №-9 Про відмову Вітенок О. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

Проєкт №-9 Про відмову Мохун І. Я. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

Проєкт №-9 Про відмову Прийдун І. Б. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі її у власність

Проєкт №-9 Про відмову Рокецькому Д. Д. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність

Проєкт №-9 Про відмову Чернихівські М. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

Проєкт №-9 Про надання дозволу на розробку детального плану території гр.  Цибульській Г.І.

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

пояснювальна записка

додатки
 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій восьмій сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання 24 червня 2021 року

Порядок денний 

Порядок денний другого пленарного засідання

Проєкт №814-8   Про  внесення змін до складу лічильної комісії Підгаєцької міської ради

Проєкт № 815-8 Про реорганізацію Бронгалівської ЗОШ І-ІІ ступенів, філії опорного закладу «Підгаєцька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради»

Проєкт № 816-8 Про реорганізацію освітнього закладу -Волицька ЗОШ І ступеня Підгаєцької міської ради  

Проєкт № 817-8 Про реорганізацію освітнього закладу - Юстинівської ЗОШ І ступеня Підгаєцької міської ради

Проєкт № 818-8 Про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення на території Підгаєцької міської територіальної громади

Проєкт №819-8  Про затвердження Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області на 2021-2023 роки

 Проєкт № 820-8  Про затвердження Програми  підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на території Підгаєцької міської       територіальної громади  на період  2021- 2025 років

Проєкт № 821-8 Про внесення змін до «Напрямків використання коштів цільового фонду Підгаєцької міської ради на 2021 рік», затверджених рішенням Підгаєцької міської ради від 17 травня 2021 року № 614

Проєкт № 822 -8Про відкриття інклюзивної групи та продовження роботи створеної інклюзивної групи на базі  Підгаєцького дитячого ясла-садка «Журавлик»

Проєкт № 823 -8 Про утворення робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Підгаєцької міської тери-торіальної громади на 2021-2027 роки

Проєкт №824-8 Про визнання будівель та споруд безхазяйним майном

Проєкт №825-8    Про прийняття у комунальну власність зданого в експлуатацію об’єкта -    будівництво амбулаторії первинної медико – санітарної допомоги

Проєкт №826-8  Про затвердження Положення

Проєкт №   827-8 Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради на 2021 рік

Додаток

Проєкт № 828-8Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради на 2021 рік

Додаток 

Проєкт № 829-8  Про скасування  рішення сьомої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання  від 17 травня 2021 року № 619

Проєкт № 830-8 Про затвердження Положення та структури  Народного громадського історико – краєзнавчого музею Підгаєцької міської ради

Проєкт №831-8  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Проєкт №832-8 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додатки       Пояснювальна записка

Проєкт № 833-8Про передачу з комунальної власності Підгаєцької міської ради автомобіля марки OPEL COMBO на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Підгаєцької міської ради

Проєкт №834-8 Про прийняття до комунальної власності Підгаєцької міської ради трактора Т-40 та тракторного причіпа 2 ПТС -4

Проєкт  № 835-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,0247 га з кадастровим номером 6124880300:01:001:0542 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 836-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,1623 га з кадастровим номером 6124880300:01:001:0436 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 837-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,8936 га з кадастровим номером 6124880300:01:001:0439 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 838-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,8662 га з кадастровим номером 6124880700:01:001:0379 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 839-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,7974 га з кадастровим номером 6124880700:01:001:0383 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 840-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,0449 га з кадастровим номером 6124880900:01:001:0417 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 841-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,3856 га з кадастровим номером 6124880900:01:001:0004 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 842-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,0483 га з кадастровим номером 6124882500:01:001:0718 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 843-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,8258 га з кадастровим номером 6124882500:01:001:0726 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 844-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,3544 га з кадастровим номером 6124883500:01:001:1389 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 845-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0618 га з кадастровим номером 6124883500:01:001:1388 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 846-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,7901 га з кадастровим номером 6124887300:01:001:0734 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 847-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,8301 га з кадастровим номером 6124887700:01:002:0006 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 848-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6981 га з кадастровим номером 6124887700:01:004:0007 для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 849-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за межами населеного пункту  с.Литвинів та про продаж права оренди на земельних торгах

Проєкт  № 850-8 Про внесення змін в рішення сесії Підгаєцької міської ради № 628 від 25.05.2021

Проєкт  № 851-8 Про надання згоди на прийняття з державної власності  у комунальну власність Підгаєцької міської ради земельніділянки сільськогосподарського призначення

Додаток 

Проєкт  № 852-8 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0701 га із кадастровим номером 6124810100:02:005:0049
Проєкт  № 853-8 Про затвердження "Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Новосілка"
Проєкт  № 854-8 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок комунальної власності в межах населеного пункту с. Сільце
Проєкт  № 855-8 Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки площею 0,0722 га із кадастровим номером 6124810100:02:001:0034, укладеного 21.04.2011
Проєкт  № 856-8 Про затвердження ВАТ "Тернопільобленерго" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності
Проєкт  № 857-8 Про уточнення земельних ділянок щодо яких розробляється документація із землеустрою для подальшого продажу прав оренди на них на земельних торгах 
Проєкт  № 858 -8 Про внесення змін  в рішення сесії міської ради № 407 від 28.04.2017
Проєкт  № 859-8 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №280 від 06.04.2021
Проєкт  № 860-8 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1059 від 20.05.2020
Проєкт  № 861-8 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №334 від 06.04.2021
Проєкт  № 862-8 Про внесення змін в рішення сесії міської ради №748 від 03.12.2018
Проєкт  № 863-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Керницька К. І.
Проєкт  № 864-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лоїк О.М.
Проєкт  № 865-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Морозу І.І.
Проєкт  № 866-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Сеньків Т. В.
Проєкт  № 867-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Стебелина Ю. О.
Проєкт  № 868-8 Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки за ТОВ "ПідгаєцькаАгропромтехніка" та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
Проєкт  № 869-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Щур М.Г.
Проєкт  № 870-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Адамів М. В.
Проєкт  № 871-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баран С. П.
Проєкт  № 872-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бензак І.О.
Проєкт  № 873-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Г. Я.
Проєкт  № 874-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борисенко Н.В.
Проєкт  № 875-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Брик О. П.
Проєкт  № 876-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вартовник Н.Ю.
Проєкт  № 877-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василишин М. Б.

Проєкт  № 878-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітер Н.Й.

Проєкт  № 879-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воробець М. Г.
Проєкт  № 880-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайва В. М.

Проєкт  № 881-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич Н.Я.

Проєкт  № 882-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головненко І. М., Кучма М. М.
Проєкт  № 883-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Голуб Я. М.

Проєкт  № 884-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горобець В.О.

Проєкт  № 885-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горчак В. М.
Проєкт  № 886-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гоцко Н.Г.
Проєкт  № 887-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Довганюк Л.В.
Проєкт  № 888-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Драпак О.М.
Проєкт  № 889-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жабак В. В.
Проєкт  № 890-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Зазуляк П. З.
Проєкт  № 891-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Їжак С. В.
Проєкт  № 892-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Кальба Н. В.
Проєкт  № 893-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Кармелюк О.І.
Проєкт  № 894-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліщ М.Й.
Проєкт  № 895-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кобилюк М.М.
Проєкт  № 896-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальов В.М.
Проєкт  № 897-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Костюк Т.З.
Проєкт  № 898-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Коханович Х.І.
Проєкт  № 899-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Кубай С. В.
Проєкт  № 900-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кущак Х.Б.
Проєкт  № 901-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапчак Н. М.

Проєкт  № 902-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лапшинська Т. Я.

Проєкт  № 903-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Липці О. М.
Проєкт  № 904-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лішнянська О. І.
Проєкт  № 905-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Мага В. С.

Проєкт  № 906-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандзин М. І.

Проєкт  № 907-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Манюк Г. В.
Проєкт  № 908-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинець О.Д.
Проєкт  № 909-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мастенко О.Б.
Проєкт  № 910-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ментус  М.Ю.
Проєкт  № 911-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Мирна О.О.
Проєкт  № 912-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Монастирська О. З.

Проєкт  № 913-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. М’якуш М.М.

Проєкт  № 914-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нога О. М.
Проєкт  № 915-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Опришко О.Я.

Проєкт  № 916-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Пеляк В. П.

Проєкт  № 917-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Питель В. П.

Проєкт  № 918-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Підгайній О.Г.
Проєкт  № 919-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Починок Т. М.
Проєкт  № 920-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Резняк М. З.

Проєкт  № 921-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ригайлу О. І.

Проєкт  № 922-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудий А. П.
Проєкт  № 923-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр.  Свінціцькій Г.Я.
Проєкт  № 924-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Свінціцькому О.М. 
Проєкт  № 925-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сеньків Т. В.
Проєкт  № 926-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Симко І.І.
Проєкт  № 927-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солтис Г. М.
Проєкт  № 928-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Суканець С. А.
Проєкт  № 929-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сулятицькому Я. П.
Проєкт  № 930-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарас Г.П.

Проєкт  № 931-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимечко В. В.

Проєкт  № 932-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоптій І.П.
Проєкт  № 933-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цівінська Л.М.

Проєкт  № 934-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цюрпіта І. Г.

Проєкт  № 935-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цюрпіті О.В.
Проєкт  № 936-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чемерис В.С.

Проєкт  № 937-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Лапшинському В.Б.
Проєкт  № 938-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Шаль Т.Я.
Проєкт  № 939-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Іваник В. О.
Проєкт  № 940-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Іваник С. В.
Проєкт  № 941-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Лемик П. Є.
Проєкт  № 942-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баран З.В.
Проєкт  № 943-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гримак К.Г.
Проєкт  № 944-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кифор М. В.
Проєкт  № 945-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коржик  М. Ю.
Проєкт  № 946-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність гр. Костич Г. М., Боднар Р. В.
Проєкт  № 947-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудла О. М.
Проєкт  № 948-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність гр. Липці О. М., Свінціцькій З. М
Проєкт  № 949-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лучкович Я. Ю.
Проєкт  № 950-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мага В. С.
Проєкт  № 951-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Манюк М. Т.
Проєкт  № 952-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність гр. Перестюк С.М.,Перестюк Т.В., Перестюк Т.В.
Проєкт  № 953-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Свінціцькій Г. Я.
Проєкт  № 954-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ціцькій О. І.
Проєкт  № 955-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цюрисова Г. П.
Проєкт  № 956-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Зазуляк І. З.
Проєкт  № 957-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Куйбіді Г. В.
Проєкт  № 958-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Пушка М. С.

Проєкт  № 959-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Скасків І.Т.

Проєкт  № 960-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Стефанів Г.П.

Проєкт  № 961-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Халупа І. З.

Проєкт  № 962-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність гр.  Шкіра З. С.

Проєкт  № 963-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Боїла Я. С.

Проєкт  № 964-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борсук Б.І.
Проєкт  № 965-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вовк Я. Д.

Проєкт  № 966-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ганущак М. Ф.

Проєкт  № 967-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаркач В.Г.

Проєкт  № 968-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаркач В.М.

Проєкт  № 969-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоцко М.І.
Проєкт  № 970-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гримак К. Т.
Проєкт  № 971-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дутка М. І.

Проєкт  № 972-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жабак М.М.
Проєкт  № 973-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванів М. Я.
Проєкт  № 974-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кифор Г. В.
Проєкт  № 975-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козовик С. М.
Проєкт  № 976-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коржик М.Ю.
Проєкт  № 977-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудла О. М.
Проєкт  № 978-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мохун М. В.
Проєкт  № 979-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олесневич І.А.
Проєкт  № 980-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Опришко І.М.
Проєкт  № 981-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перестюк С.М.
Проєкт  № 982-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перестюк Ю. М.
Проєкт  № 983-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Починок М. Є.
Проєкт  № 984-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пушка М.М.
Проєкт  № 985-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Резняк І.З.

Проєкт  № 986-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Репецький М. П.

Проєкт  № 987-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ригайло В.І.
Проєкт  № 988-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тихий Я.М.
Проєкт  № 989-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фінк І.Б.
Проєкт  № 990-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цибульський І.Б.
Проєкт  № 991-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цюрисова Г.П.
Проєкт  № 992-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чемерис Г. П.
Проєкт  № 993-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чемерис С. В.

Проєкт  № 994-8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чернянській Г.М.

Проєкт  № 995-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шкіряк Ф. Д.
Проєкт  № 996-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штогрин З. І.
Проєкт  № 997-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Ковбасник М.І.
Проєкт  № 998-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Малищук Н.В.
Проєкт  № 999-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Мохун Т.П.
Проєкт  № 1000-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Плескун Л.М.
Проєкт  № 1001-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Романів М. С. 
Проєкт  № 1002-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Цюрпіти Г. С.
Проєкт  № 1003-8 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Яровій М. З.
Проєкт  № 1004-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрійчук С. Д.
Проєкт  № 1005-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Базюк О.В.
Проєкт  № 1006-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барбарич С.О.
Проєкт  № 1007-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вишиваний О.В.
Проєкт  № 1008-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітер В. Я.
Проєкт  № 1009-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітер І. Д.
Проєкт  № 1010-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Влізло Н. Р.
Проєкт  № 1011-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Влізло У. С.
Проєкт  № 1012-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ганчар Ю. І.
Проєкт  № 1013-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глушок О. М.
Проєкт  № 1014-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голубовська М. М.
Проєкт  № 1015-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голубовський В. А.
Проєкт  № 1016-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гумпер Н. О.
Проєкт  № 1017-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчишин Л. Я.
Проєкт  № 1018-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жибак Л.І.
Проєкт  № 1019-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліщ В.О.
Проєкт  № 1020-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лежигубська М.Й.
Проєкт  № 1021-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандибур О. Й.
Проєкт  № 1022-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайлюк М. Р.
Проєкт  № 1023-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Моравська Г. Є.
Проєкт  № 1024-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Моравський В. Я.
Проєкт  № 1025-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Озьмінська Н. Я.
Проєкт  № 1026-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексів О. П.  

Проєкт  № 1027-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлишин Л.Я.
Проєкт  № 1028-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш М. Б.
Проєкт  № 1029-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш Н.М.
Проєкт  № 1030-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підвінський Ю.П.
Проєкт  № 1031-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підгайному  І. М.
Проєкт  № 1032-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рабик Б. О.
Проєкт  № 1033-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Святенчук І.В.
Проєкт  № 1034-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Середний П.О.
Проєкт  № 1035-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Суровець Н. М.
Проєкт  № 1036-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоптій М. В.
Проєкт  № 1037-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорній В.П.
Проєкт  № 1038-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорній Г.Й.
Проєкт  № 1039-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чубак О. М.
Проєкт  № 1040-8 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремчук А.Б.
Проєкт  № 1041-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Андрійчук С. Д.
Проєкт  № 1042-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Балан Н. І.
Проєкт  № 1043-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Банах О. Р., Перестюк  М. М. 
Проєкт  № 1044-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Барбарич С.О.
Проєкт  № 1045-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Боднар Г.О.
Проєкт  № 1046-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Влізло В. М.
Проєкт  № 1047-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Воробець М. Г.
Проєкт  № 1048-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Головко В. П.
Проєкт  № 1049-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гордіца О. Є.
Проєкт  № 1050-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власністьгр. Джулинський  М. О.

Проєкт  № 1051-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Дигідь В. І.

Проєкт  № 1052-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність гр. Запорожець Х. Р., Кулаківська Н. М., Кулаківська М. М.
Проєкт  № 1053-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ковалик Г. Г.
Проєкт  № 1054-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кузишин Н.М.
Проєкт  № 1055-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кузишин П. І.
Проєкт  № 1056-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Левчук І.Ю.
Проєкт  № 1057-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лоїк В.М.
Проєкт  № 1058-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мандибур Г. Р.
Проєкт  № 1059-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мороз М.П.
Проєкт  № 1060-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Нанинець В. М.
Проєкт  № 1061-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власністьгр. Посунько О. І.
Проєкт  № 1062-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність гр. Процик М. П., Процик М.В.
Проєкт  № 1063-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Романіка М.І.
Проєкт  № 1064-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Свінціцький В. Д.
Проєкт  № 1065-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Слободзян І. Я.
Проєкт  № 1066-8 Про  затвердженнятехнічноїдокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Сметана І. П.
Проєкт  № 1067-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Тесляк М. І.
Проєкт  № 1068-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Тронці М.Г.
Проєкт  № 1069-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Цюрпіта М. С.
Проєкт  № 1070-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Чорній Г. Й.
Проєкт  № 1071-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Чохрій І.М.
Проєкт  № 1072-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Чупровська Г. О.

Проєкт  № 1073-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Балан Н. І.
Проєкт  № 1074-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Барбарич С.О.
Проєкт  № 1075-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Боднар Г.О. 
Проєкт  № 1076-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Болещук М.В. 
Проєкт  № 1077-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Вовк Г. М.
Проєкт  № 1078-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Гірняк В.М. 
Проєкт  № 1079-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Голояд Н.Й. 
Проєкт  № 1080-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Гордіца О.Є.
Проєкт  № 1081-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дуда З. П.

Проєкт  № 1082-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Калакура Н.В.  
Проєкт  № 1083-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Качуровський М. Б.

Проєкт  № 1084-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Кузишин Н.М. 
Проєкт  № 1085-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Кузишин П. І. 
Проєкт  № 1086-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Лучка О.В. 
Проєкт  № 1087-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Мурмило Р.Б. 
Проєкт  № 1088-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Перестюк М.М.
Проєкт  № 1089-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Процик М.В. 
Проєкт  № 1090-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Рокецький Д. К. 
Проєкт  № 1091-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Тимчишин І.І.
Проєкт  № 1092-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Тимчишин М.Г. 
Проєкт  № 1093-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Тронка М.Г.
Проєкт  № 1094-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Цюрпіта М. С. 
Проєкт  № 1095-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Цяпута Г.М. 
Проєкт  № 1096-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Чемерис Н.Ю. 
Проєкт  № 1097-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр.Шаряк І. В.

Проєкт  № 1098-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шойман Я. М.

Проєкт  № 1099-8 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Балі З.М.
Проєкт  № 1100-8 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Борсук М. В. та Цяпало В. Р.

Проєкт  № 1101-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Гунчак Т. В. 
Проєкт  № 1102-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Ковбасевич М. А.
Проєкт  № 1103-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Трусь М. Б. 
Проєкт  № 1104-8 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Хоптій П.П.

Проєкт  № 1105-8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення, яка перебуває у приватній власності Максимчак Т. П.

Проєкт  № 1106-8 Про відмову Бучацькому М. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власінсть

Проєкт  № 1107-8 Про відмову Гудимі М. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення 3(трьох) земельних ділянок у власність
Проєкт  № 1108-8 Про відмову Дубровському Я. К. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт  № 1109-8 Про відмову Іваник В. О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність
Проєкт  № 1110-8 Про відмову Іваник С. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт  № 1111-8 Про відмову Кифор Ж. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт  № 1112-8 Про відмову Майборода М. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Проєкт  № 1113-8 Про відмову Мандзин М. І. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність

Проєкт  № 1114-8 Про відмову Рачій М. О. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою

Проєкт  № 1115-8 Про відмову Щербій О. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 

Проєкт  № 1116-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1117-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1118-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1119-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1120-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1121-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1122-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1123-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер» 

Проєкт  № 1124-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1125-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1126-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1127-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1128-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер» 

Проєкт  № 1129-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1130-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1131-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1132-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1133-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1134-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1135-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт  № 1136-8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер»

Проєкт № 1137-8 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підгаєцької міської ради на 2022 рік

Проєкт № 1138-8 Про встановлення ставок єдиного податку на території Підгаєцької міської ради на 2022 рік

Проєкт № 1139-8 Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Підгаєцької міської ради на 2022 рік

Проєкт № 1140-8 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на  території Підгаєцької міської ради на 2022 рік 

 

Проєкт №-8

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Білокриниця

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Білокриниця

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Білокриниця

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Боків

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Боків

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Бронгалівка

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Бронгалівка

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Завалів

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Завалів

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Литвинів

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Литвинів

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Старе Місто

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Угринів

Проєкт №-8 Про продаж права оренди на земельних торгах земельної ділянки за межами населеного пункту с.Угринів

 

Четверта позачергова сесія Підгаєцької міської ради восьмого склакання

проєкт 68-4 Про звернення депутатів Підгаєцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах  енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості підвищення тарифів на послуги з постачання та розподілу природного газу та електроенергії для населення

проєкт №69-4 Про прийняття матеріалів технічної інвентаризації та матеріальних цінностей

проєкт №70-4 Про цільовий фонд соціально-економічного розвитку Підгаєцької міської ради

П`ята чергова сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Зміни, які вносяться до порядку денного

Порядок денний другого пленарного засідання 01 липня 2021 року

Перше пленарне засідання 02 лютого 2021 року

Проєкт №71-5 Про визнання повноважень депутата Підгаєцької міської ради восьмого скликання Тернопільського району  Тернопільської області.

Проєкт №72-5 Про прийом громадян депутатами Підгаєцької міської ради.

Проєкт №73-5 Про внесення змін до складу постійних комісій Підгаєцької міської ради.

Проєкт №74-5 Про виконання міського бюджету за 2020 рік.

Додаток 1     Додаток 2          Додаток 3

Проєкт №75-5 Про виконання Білокриницького сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №76-5 Про виконання Боківського сільського бюджету за 2020 рік.

додаток 1                            Додаток №2
Проєкт №77-5 Про виконання Бронгалівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №78-5 Про виконання Вербівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №79-5 Про виконання Галицького сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №80-5 Про виконання Гнильченського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №81-5 Про виконання Голгочанського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №82-5 Про виконання Завалівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №83-5 Про виконання Лисецького сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №84-5 Про виконання Литвинівського сільського бюджету за 2020 рік.

Додаток 1             Додаток 2

Проєкт №85-5 Про виконання Мирненського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №86-5 Про виконання Мозолівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №87-5 Про виконання Мужилівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №88-5 Про виконання Новосілківського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №89-5 Про виконання Носівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №90-5 Про виконання Поплавського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №91-5 Про виконання Сільцівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №92-5 Про виконання Староміського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №93-5 Про виконання Угринівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт №94-5 Про виконання Юстинівського сільського бюджету за 2020 рік.
Проєкт № 95-5  Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради на 2021-2023 роки

Проєкт №96-5 Про внесення змін до структури Підгаєцької міської ради, загальної чисельності апарату ради та її   виконавчих органів.

Проєкт №97-5 Про створення Служби у справах дітей Підгаєцької міської ради

Проєкт №98-5 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

     додатки 1-3             додаток 4                  Пояснююча                    Висновки
Проєкт №99-5 Про внесення змін до Статуту КП "Підгайці-Водоканал"

Проєкт №100-5 Про створення Центру надання адміністративних послуг

Проєкт №101-5 Про внесення змін до Положення про комунальну установу "Центр надання соціальних послуг"  Підгаєцької міської ради.

Проєкт №102-5 Про створення комунального закладу «Централізована клубна система» Підгаєцької міської ради

Проєкт №103-5 Про створення комунального закладу «Культурно-бібліотечний  центр» Підгаєцької міської ради

Проєкт №104-5 Про затвердження Положень про структурні підрозділи апарату Підгаєцької міської ради

Проєкт №105-5 Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 106-5  Про припинення шляхом ліквідації   юридичної особи публічного права  -  Будинку культури Підгаєцької міської ради

Проєкт №107-5 Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права-Централізованої бібліотечної  системи Підгаєцької міської ради 

Проєкт №108-5 Про затвердження старостів

 Проєкт № 109-5Про внесення змін до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради

Проєкт №110-5 Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 

Проєкт №111-5  Про встановлення розміру та затвердження Положення про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій мешканців Підгаєцької  територіальної громади

Проєкт №112-5 Про деякі питання щодо  повноважень міського голови

Проєкт №113-5 Про прийняття обєктів цивільного права зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Підгаєцького району Тернопільської області, ліквідованого постановою ВРУ від 17.07.2020 року  №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів»  у власність Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської  області та забезпечення повноважень щодо  управління відповідним майном

Проєкт № 114-5 Про затвердження Положення про порядок преміювання керівників комунальних установ та закладів Підгаєцької міської ради

Проєкт №115-5 Про створення місцевої пожежної команди Підгаєцької міської ради

Проєкт №116-5 Про скасування рішення

Проєкт №117-5 Про затвердження змін до фінансового плану КНП Підгаєцька ЦРЛ" ПРР на 2020 рік

Проєкт №118-5 Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом  приєднання до Підгаєцької міської ради

Проєкт №  119-5Про надання згоди на  прийняття з державної власності у комунальну власність Підгаєцької міської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Друге пленарне засідання 05 лютого 2021 року

Зміни, які вносяться до порядку денного сесії 

Порядок денний із змінами

Проєкт № 133-5 "Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради "Підгаєцький землевпорядний центр"

Проєкт № 134-5 Про звернення депутатського корпусу Підгаєцької міської ради  щодо здачі в експлуатацію Староміської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Проєкт № 135-5 Про затвердження старости Поплавського  старостинського округу Підгаєцької міської ради

Проєкт №136-6 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради

Розгляд земельних питань

Проєкт № 137-5"Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Підгаєцької територіальної громади

Проєкт № 138 -5 Про включення земельних ділянок в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами

Проєкт № 139 -5 Про перехід відумерлої спадщини у комунальну власність Підгаєцької територіальної громади

Проєкт №140-5 Про  розгляд  заяви  голови ОСББ «Орхідея» Антощак І.Г.

Проєкт №141  5 Про  затвердження проекту землеустрою з організації та встановлення меж територій ботанічного заказника загальнодержавного значення «Під конем» за межами с.Носів Тернопільського району Тернопільської областіПроєкт №135-5 Про  розгляд  заяви  гр. Боднар О. Я.
Проєкт №142  -5 
. Про  затвердження технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства  гр. Бойко С.Г.
Проєкт №143 -5 Про  розгляд  заяву  гр. Бойко С.Г.
Проєкт №144 -5 Про  розгляд  заяви  гр. Бойченюк Д.В.
Проєкт №145  -5 Про  розгляд  заяви  гр. Бориславського В.Є.
Проєкт №146 -5 
Про  затвердження технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства  гр. Борсук В.С.
Проєкт №147 -5 Про  розгляд  заяву  гр. Борсук В.С.
Проєкт № 148-5 Про  розгляд  заяви  гр. Венгринович Ю.П.
Проєкт №149 -5 Про розгляд заяви гр. Бек А. В.
Проєкт №150-  5 Про  розгляд  заяви  гр. Вовк Г.М.
Проєкт №151-5 Про  розгляд  заяву  гр. Вовк П.М.
Проєкт №152-5 Про  розгляд  заяви  гр. Войціховської Г. В.
Проєкт №153-5 Про  розгляд  заяви  гр. Воробець А.З.
Проєкт №154-5 Про  розгляд  заяви  гр. Гой М. В.
Проєкт №155-5 Про  розгляд  заяви  гр. Гой Н. П.
Проєкт №156-5 Про  розгляд  заяви  гр. Данилюк Г.І.
Проєкт №157-5 Про  розгляд  заяви  гр. Барана В.М.
Проєкт №158-5 Про  розгляд  заяви  гр. Довгулич З.В.
Проєкт №159-5 П
ро надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського  гр. Суканцю Я. В.
Проєкт №160-5 Про розгляд заяви гр. Суканець М. В.
Проєкт №161-5 Про розгляд заяви гр. Дуди З.П.
Проєкт №162-5  
Про надання дозволу гр. Дуді З.П. на виготовлення технічної документації
Проєкт №163-5 Про  розгляд  заяви  гр. Дудзіц С.П.
Проєкт №164-5 Про  розгляд  заяви  гр. Дудзіц В.Р.
Проєкт №165-5 Про  розгляд  заяви  гр. Залуцької Н. А.
Проєкт №166-5 Про  розгляд  заяви  гр. Захарчук М.Г.
Проєкт №167-5 Про  розгляд  заяви  гр. Качмарик Г.В.

Проєкт №168-5 Про  розгляд  заяви  гр. Кіш Я.М.
Проєкт №169-5 Про  розгляд  заяви  гр. Корнієнко О. С.
Проєкт №170-5 Про  розгляд  заяви  гр. Котика І.З.
Проєкт №171-5 Про  розгляд  заяви  гр. Кочержук З. В.
Проєкт №172-5 
Про затвердження технічної документації  із землеустрою  для ведення особистого селянського господарства гр.Кочержук З.В.
Проєкт №173-5 Про  розгляд  заяви  гр. Кривак Н.Я.
Проєкт №174-5 Про розгляд заяви гр. Куцої Є. Б.
Проєкт №175-5 Про  розгляд  заяви  гр. Кучинська Г.М.
Проєкт №176-5 Про  розгляд  заяви  гр. Кучми О.В.
Проєкт №177-5 Про  розгляд  заяви  гр. Лашти І.Я.
Проєкт №178-5 Про  розгляд  заяви  гр. Манявського В.С.
Проєкт №179-5 Про  розгляд  заяву  гр. Мартинишин І.П.

Проєкт №180-5 Про  розгляд  заяви  гр. Машталір Л.В.
Проєкт №181-5 
Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Машталір Л.В.
Проєкт №182-5 Про затвердження проекту землеустрою гр.Мохуну І.І.
Проєкт №183-5 Про  розгляд  заяви  гр. Мохун І. І.
Проєкт №184-5 
.  Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Перегінець В.І.
Проєкт №185-5 Про  розгляд  заяви  гр. Перегінець В.І.
Проєкт №186-5 Про  розгляд  заяви  гр. Підбережник Д.В.
Проєкт №187-5 Про  розгляд  заяви  гр. Посунько О.І.
Проєкт №188-5 Про  розгляд  заяви  гр. Пюрко В.П.
Проєкт №189-5 Про  розгляд  заяви  гр. Пюрко М.Ю.
Проєкт №190-5 Про  розгляд  заяви  гр. Раїнчук І.Р.
Проєкт №191-5 Про розгляд заяви гр. Чемерис П. І.
Проєкт №192-5 Про  розгляд  заяви  гр. Богач А.І.
Проєкт №193-5 Про  розгляд  заяви  гр. Русин О. М.
Проєкт №194-5 Про  розгляд  заяви  гр. Савки В.В.
Проєкт №195-5 Про  розгляд  заяви  гр. Савки М.І.
Проєкт №196-5 Про  розгляд  заяви  гр. Садовської Г. М.
Проєкт №197-5 Про розгляд заяви гр. Сенюк М. С.
Проєкт №198-5 Про  розгляд  заяви  гр. Середного І.О.
Проєкт №199-5 Про  розгляд  заяви  гр. Солонини М.М.
Проєкт №200-5 
 Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Стояк Я.М.
Проєкт №201-5 Про  розгляд  заяви  гр. Стояк Я. М.
Проєкт №202-5 Про розгляд заяви гр. Сулятицького П. П.
Проєкт №203-5 Про  розгляд  заяви  гр. Хоптія В.І.
Проєкт №204-5 
Про розгляд заяви гр.Хоптій О.В.
Проєкт №205-5 Про розгляд заяви  гр. Хрущ В.Д.
Проєкт №206-5 Про  розгляд  заяви  гр. Цибульської О. І.
Проєкт №207-5 Про розгляд  заяви  гр. Цяпи О.Н.
Проєкт №208-5 Про розгляд заяви  гр. Цяпи С.С.
Проєкт №209-5 
Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Цяпі С.С.
Проєкт №210-5 Про  розгляд  заяви  гр. Цяпути Н.М.
Проєкт №211-5 Про  розгляд  заяви  гр. Чайківського Є.А.
Проєкт №212-5 Про  розгляд  заяви  гр. Човган  Л.П.
Проєкт №213-5 
Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Човган Л.П.
Проєкт №214-5 Про розгляд заяви гр. Чорнія Я. М.
Проєкт №215-5 Про  розгляд  заяви  гр. Чупровської О.М.

Проєкт №216-5 Про розгляд заяви  гр. Калиняк М. П.

Проєкт №217-5 Про  розгляд  заяви  гр. Савич Н.І.

Проєкт №218-5 Про  розгляд  заяви  гр. Сновиди Н.В.

Проєкт №219-5 Про надання Хрущику Р.Б.в оренду земельної ділянки комунальної власності 
Проєкт №220-5 Про поновлення договорів оренди землі

Проєкт №221-5 Про  розгляд  заяви Небесного А.І.
Проєкт №222-5 Про  розгляд  заяви  гр. Небесного І.Г.

Проєкт №223-5 Про розгляд заяви гр. Кобилюк М. П.

Проєкт №224-5 Про розгляд заяви гр. Гоцко О. І.

Проєкт №225-5 Про відмову гр. Я.Н.Моравському у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №226-5 Про відмову гр.Г.Р.Залуцькому у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №227-5 Про відмову гр. П.Г.Заставецькому у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №228-5 Про відмову гр.Я.Я.Кавці у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №229-5 Про відмову гр. В.М.Корбі у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №230-5 Про відмову гр.Р.В.Мастенку у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №231-5 Про відмову гр.В.А.Нікітюку у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №232-5 Про відмову гр.І.Г.Профецькому у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №233-5 Про відмову гр. С.С.Дуді у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт №234-5 Про відмову гр.С.В.Шаль у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою

Проєкт № 235-5 Про розгляд заяви гр.Дзюбінської Є.П.

Проєкт №  236-5     Про розгляд заяви гр.Пашкевич А.П.

Шоста чергова сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Зміни, внесені до порядку денного

Проєкт № 238-6 Про звернення депутатів Підгаєцької міської ради стосовно передачі Підгаєцького районного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Підгайціагроліс» та комунального підприємства «Підгаєцьке районне бюро технічної інвентаризації» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади.

Проєкт № 239-6 Про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення на території Підгаєцької міської територіальної громади.

Проєкт № 240-6 Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій Підгаєцького району Тернопільської області.

Проєкт № 241-6 Про покладання обов’язків на старост Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 242-6 Про прийняття комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади (в особі Підгаєцької міської ради) та затвердження передавальних актів.

Додаток № 1
Додаток № 2
Додаток № 3
Додаток № 4
Додаток № 5
Додаток № 6
Додаток № 7
Додаток № 8
Додаток № 9
Додаток № 10
Додаток № 11
Додаток № 12
Додаток № 13
Додаток № 14
Додаток № 15
Додаток № 16
Додаток № 17
Додаток № 18
Додаток № 19
Додаток № 20
Додаток № 21
Додаток № 22
Додаток № 23
Додаток № 24
Додаток № 25
Додаток № 26
Додаток № 27
Додаток № 28
Додаток № 29
Додаток № 30
Додаток № 31

Проєкт № 243-6 Про перелік майна комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади.

Проєкт № 244-6 Про особливості передачі в оренду  нерухомого майна комунальної власності Підгаєцької міської ради, відмінного від землі.

додаток   додаток 

Проєкт № 245-6 Про деякі питання стосовно оренди нерухомого майна комунальної власності Підгаєцької міської ради, відмінного від землі.

Проєкт № 246-6 Про створення комунального сільськогосподарського підприємства  Підгаєцької міської ради "Підгаєцький Фермер"

Проєкт № 247-6 Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради "ПІДГАЙЦІБУД"

Проєкт № 248-6 Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради "ДОРОЖНЕ"

Проєкт № 249-6 Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради  "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІДГАЄЦЬКЕ"

Проєкт № 250-6 Про передачу з комунальної власності Підгаєцької міської ради автомобіля марки OPEL COMBO на баланс КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 251-6 Про передачу транспортних засобів  на баланс управління освіти Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 252-6 Про затвердження  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради на 2021-2023 роки».

Проєкт № 253-6 Про затвердження змін до фінансового плану КНП «ЦПМСД» Підгаєцької районної ради за 2020 рік, правонаступником якого є КНП «ЦПМСД» Підгаєцької міської ради.

додаток до рішення №253

Проєкт № 254-6 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «ЦПМСД» Підгаєцької районної  ради за 2020 рік, правонаступником якого є КНП «ЦПМСД» Підгаєцької міської ради.

додаток до рішення №254

Проєкт № 255-6 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП ««Підгаєцька центральна районна  лікарня» Підгаєцької  районної ради за 2020 рік, правонаступником якого є КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради.

додаток до рішення №255

Проєкт № 256-6 Про затвердження  Програми з відзначення 30-ї річниці Незалежності України у Підгаєцькій міській територіальній громаді.

Проєкт № 257-6 Про затвердження  Програми розвитку футболу в Підгаєцькій міській  територіальній громаді на 2021 рік.

Проєкт № 258-6 Про  упорядкування структури комунального закладу «Підгаєцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підгаєцької міської ради

Проєкт № 259-6 Про затвердження  Програми розвитку культури, туризму, реалізації молодіжної  політики, національно - патріотичного  виховання,  оздоровлення дітей та молоді  на території  Підгаєцької  міської  територіальної громади на 2021-2023 роки.

Проєкт № 260-6 Про затвердження Програми «Захисник Вітчизни» на 2021 рік.

Проєкт № 261-6 Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 рік.

Проєкт № 262-6 Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік.

Проєкт № 263-6 Про внесення змін до структури Підгаєцької міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Проєкт № 264-6 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

Додатки до рішення №264-6

Проєкт № 265-6 Про затвердження угоди  на  передачу міжбюджетних трансфертів   з  міського  бюджету до обласного на 2021 рік.

Проєкт № 266-6 Про передачу обладнання з балансу комунального некомерційного підприємства «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради на баланс управління освіти Підгаєцької міської ради.

Проєкт № 267-6 Про затвердження Програми розвитку сільських територій Підгаєцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки

Проєкт № 268-6 Про передачу закладів дошкільної освіти в   управління   та   на баланс управління освіти   Підгаєцької   міської   ради 

Додаток № 1
Додаток № 2
Додаток № 3
Додаток № 4
Додаток № 5
Додаток № 6
Додаток № 7
Додаток № 8
Додаток № 9
Додаток № 10
Додаток № 11

Проєкт № 269-6 Про передачу майна   на баланс управління освіти   Підгаєцької   міської   ради 

Проєкт № 270-6 Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Підгаєцької міської ради

Проєкт №271-6 Про звернення депутатів Підгаєцької міської ради

Проєкт № 272-6 Про створення комісії з обстеження об’єктів комунального майна

Проєкт № №273-6 Про затвердження Положення  про порядок преміювання працівників Комунальної установи «Центру професійного розвитку  педагогічних працівників» Підгаєцької міської ради

Розгляд земельних питань:

Проєкт № -6 Про укладення додаткової угоди щодо заміни сторони (орендаря) в договорі оренди земельної ділянки площею 0,0772 га з кадастровим номером 6124810100:02:001:0034, укладеному 21.04.2011

Проєкт № -6 Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВ «Тернобудмеханізація»

Проєкт №  - 6  Про проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Солуйко І. Ф.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки за адресою с.Вербів

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки за адресою с.Литвинів

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки за адресою м.Підгайці, вул.Міцкевича

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою м. Підгайці, вул. Вузька гр.  Дуди І. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення детального плану території забудови в м. Підгайці по вулиці Шевченка

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою м. Підгайці вул. Г.Мазепи гр. Заставецької  Г. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою с. Загайці, вул. Загаєцька гр. Малик І. Р.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення детального плану території забудови в м. Підгайці по вулиці Міцкевича

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Керницькій Г.П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балабаєва О.О.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Барбарич Я. Я.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бащій О.Г.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борсук Ю. Р.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Василишин О. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гіні В. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гусару Б. П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.  Дуді С. С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Забояк О.Л.

Проєкт № - 6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Керницькій Н.І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кифор Ж. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучинській О.Є.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лапчак Н. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лапшинському В. Б.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисоні В. Є.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Майборода О. П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Морозу П. С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Мороз У.І.

Проєкт № - 6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Небесній Н.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пінкасу І. В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Раїнчуку І. Ф.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скульському І.Я.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скульському М.М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Слойка Л.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тандерак Л-Є. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимчишин В.І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Титус О. С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тригубчак І. Ф.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тюк Т. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федчишину Р. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цибульській М. П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чемерис П. П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чопей В.П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Чудакевич Г.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаль М.І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Качембі М.Ф.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Тарас О. В.

 

 

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прийдун І.Б.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тригубчак В. Г.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Андроняк Г. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Андрухів Н.Т.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Барбарич О.Д.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Барбарич Я. Я.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Боднарчук І.Г.

Проєкт № -6 Про розгляд заяви гр. Василів М. Г. щодо надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайдукевич Г. П., Букавин О. П., Коркошинській С. В.,  Лущак М. С.,  Гайдукевичу Р. С., Гайдукевичу С. Р.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Гіні В. М., Гіні Г. М., Гіні М. В., Гіні О. В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гусар В. П. та Гусар Б. П.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зварич Ю. В.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калан В.Р.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравець Л.Д.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Круподра С.Я.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Майборода О. П.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Морозу П. С.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Мякуш А.А., Мохун М.І., Мохун О.П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Овсінській Д. К.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Петрущак Л.І.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скульському М.М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стоколосі Г. М.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тандерак Л-Є. І.

 

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)гр. Барбарич О. Д.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Болещук М.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гіні Г. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глива О.С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глива С.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калакурі Н. В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коломиєць М.М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коркошинська С.В.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравець Л.Д.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Круподра С.Я.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лучка О.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Мороз І.С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Орисик  М.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткачик В.О.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цяпуті Г. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чемерис Н. Й.

 

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Артим О. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Артим О. М.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воянському В. П.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гундер Н. І.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калакури Н.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнієнко О. С.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Котельовій М. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулинич М. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марущак Є. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марущак І. В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фатюку А. М.

Проєкт № -6 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шкірі М.В.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шустакевич А. І.

Проєкт № -6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шустакевичу А. І.

 

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабій О. В.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колодчин Я. П.

 

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бедьо О. М.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бей В.А.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бей І.Б.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бей Л.Г.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бензаку В. М.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Г.П.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко І.Я.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурбан М.М.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовк Н.М.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовк О. П.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич Б.П.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гальма Б.І.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ганчар Г.І.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головатому М.І.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Григораш О.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гуменюк Н.І.
Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дворняк З. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчишин Л.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дигідю Т. Я.
Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Дулачик Г. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Думський О.Т.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жук А. Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загвойській Н. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заходняк В. З.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зелінський Р. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кіяк О.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колодницького В.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корпан М.С.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котілок Г. І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коцяба В. Ю.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець М.Ю.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузів В. С.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулаківська Н.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куньці Г. М.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лабі С. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лизун О. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ломницькій Г. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ломницькому І. Т.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимів М.Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандибур Б.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матейко М. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Метельській М. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мигелич О.Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз Д.Є.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мороз О.Й.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Небесному А.І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новіцькій М. І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Острожинський В.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш Б. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папіш М. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подгензі І. І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подгенза О. І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полячук М. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Придатко М. М.

Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Профецькій Н.Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пюрко З.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьгр. Раїнчуку Р. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рохману Ю. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Терлюк І. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томашевському І. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томашевському Я. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тригубчак О.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фанги В.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фаріону І. Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фірман І.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Хома С. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чабаранко Р.І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровська Л.Ю.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупровського  Ю.Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шав'як В. С.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаль Є.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шемлій О. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкіра Р.Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юрків М. Б.

 

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Северин А.Ю.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сновиді Н.В.

Проєкт № -6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сухарській Л. М.

 

Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду

 

Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Бавдис В. Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бей Г.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бек Р.Є.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойчук Н. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бордуна І. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Будник Н.І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Бучко О. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вероца О.В.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гайва Р. Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайдукевич Б.П.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головатій Л.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Параді Н. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гураль О.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дворняк З. Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Донецькій М. Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Думський Т.Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Жук А. Я.

Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Залуцька І. П.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Калакурі Н.В.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кидоню П. І.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кленик І.Т.
Проєкт № -6 Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колодницького Б.Й.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Концур В.І.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Корбі Н. О.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Короткіх Ю. Ф.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулаківської Н.М., гр.Кулаківської М.М., гр.Запорожець Х.Р.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кучма Г.Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапчаку В. Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лизун О.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лотоцькій О. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лучко Н. О., Лучко Г. Г., Лучко І. Г., Залипській О. Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Медицькому Р.С
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Д.Є.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мохун З. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Назарчик Л. Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Солонина М. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Соляк С. І. та Ковалик О. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Сохацькому В. П. та Сохацькому Г. В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тригубчак В.Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хоми С.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хоптій І.П.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Чабаранко І.П.

Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чайківській Г.С.

Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорній О. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаль Є.М., гр. Шаль В.Ю.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шкіри Б.М., гр.Шкіри Ю.І., гр.Шкіри Р.Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Щур Г. В., Щур В. Б., Осичці О. Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щур Г.Т.


Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бавдис В. Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бей Г.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Богдан Г. М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вовк М.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гунчак С.Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жук М.П.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зазуляк І. І.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Залипській О. Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куйбіда О.Я.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кушніру В.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушнірин О. Д.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лапчаку В. Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Максимів І.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пелещишин В.Г.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пітуля В.Т.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Солонині Н. Г.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Соляк С. І.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сохацькому В. П.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Терлюк І.Б.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хижнюк М.Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чемерис В.Д.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чорній О. М.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шаль В. Ю.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шкіра Б.М.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щур Г.В.
Проєкт № -6 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Щур Г. Т.

 

Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Бурак Я. М.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Дзюбінській Є. П.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Козій А.Я.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Козій А.Я.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Корнієнко О. С.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кушлабі П. С.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мазур М. Т. та Мазуру В. Є.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мидловському Р. Ф.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Мороз О. О.
Проєкт № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Паночко О.П.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Романишин А. І.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Романіву Я. Я.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Федорчук О.І.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Юрчишин О. В.
Проєкт № -6 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Ящик О. В.

 

Проєкт № -6 Про  затвердження проекту землеустрою щодо вдведення земельної ділянки  з метою зміни цільового призначення та затвердження розрахунку розміру втрат сільськогосподарського виробництва  гр. Чорній В.П.
Проєкт № -6 Про  затвердження проекту землеустрою щодо 
відведення земельної ділянки  з метою зміни цільового призначення та затвердження розрахунку розміру втрат сільськогосподарського виробництва  гр. Чорній В.П.

 

Проєкт № -6 Про надання згоди на  прийняття з державної власності у комунальну власність Підгаєцької міської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Додаток №

Проєкт № -6 Про надання дозволу на підготовку документів – звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для проведення викупу

Проєкт № -6 Про затвердження  «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Мозолівка Підгаєцького району Тернопільської області»

Проєкт № -6 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Проєкт № -6 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшого продажу прав оренди на них на земельних торгах

Проєкт № -6 Про затвердження  «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Юстинівка Підгаєцького району Тернопільської області»


Проєкт № -6 Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 138 від 05.02.2021
Проєкт № -6 Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 176 від 05.02.2021
Проєкт № -6 Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 1006 від 17.03.2020
Проєкт № -6 Про внесення змін  в рішення сесії міської ради № 181 від  20.05.2011 

 

Проєкт № -6 Про відмову Білану Н. М. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Бойко В. С. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Бойко Г. Б. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Брик Н.І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Вороніній А. І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гірняк В. Л. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гловіцькій Н. М. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гнатів С. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гой І. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою 
Проєкт № -6 Про відмову Гулін Л. С. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гуліну О. Л. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Груневич В. Ф. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Гурневичу В. Ф. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Дзядикевичу В. І. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Дзядикевичу Т. І. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Дуді Д. І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Дуді М. І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Думі О. З. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Залуцькому Р. Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Заставецькому П. Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кавці Я. Я. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кальбі В. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кальбі І. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кальбі Н. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кальба О. М. у наданні дозволу на  складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кальбі Т. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Кифор Ж. М. у затвердженні документації із землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Коленковій О. І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Колєнкову В. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Корбі В. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Лисак В. П. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Лисак С. П. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Марущаку В. С. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Мастеньку Р. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Моравському Я. Н. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Нікітюку В. А. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Оружій Г.І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Оружому В.В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Прокопчуку В. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Прокопчуку Л. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Профецькому І. Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Сеньків О.І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Сеньківу П.Є. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Стельмах Л. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Струсю О. С. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Сулятицькому С.М. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Танасишин А. В. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Тракало О.І. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Тракалу Я.Р. у наданні дозволу на складання проєкту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Тригубчак О. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Цюрпіта Г. О. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Цюрпіта О. І. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою
Проєкт № -6 Про відмову Олійник М. В у затвердженні проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки.
Проєкт № -6 Про відмову Шаль С. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

Проєкт № - 6 Про відмову Боднарчук І.Г. у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою 

Проєкт  № -6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Донецькій М.Я.

Проєкт №   - 6 Про призупинення надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого  селянського господарства та для індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Підгаєцької міської ради

Проєкт №   Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додатки до рішення                              Пояснююча записка

Проєкт № Про розгляд депутатського звернення

Сьома чергова сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Порядок денний

Проєкт № 606-7 Про благоустрій міста і сіл Підгаєцької міської територіальної громади

Проєкт № 607-7 Про розгляд клопотання депутата Підгаєцької міської ради Цяпи С.С. стосовно внесення змін до регламенту Підгаєцької міської ради восьмого скликання.

Проєкт № 608-7 Про  порядок підготовки питань на сесію міської ради, оформлення рішень

Проєкт № 609 -7 Про наглядові ради комунальних підприємств Підгаєцької міської ради

Проєкт № 610 -7 Про затвердження Порядку прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Підгаєцькій міській раді та її виконавчих органах

Проєкт № 611 -7 Про  внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Підгаєцької міської ради

Проєкт № 612 -7 Про припинення комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Підгаєцький 
землевпорядний центр»

Проєкт № 613 -7 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додатки до рішення

Пояснююча записка до рішення

Проєкт № 614 -7 Про  стан виконання міського бюджету за  1 квартал 2021 року 

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Додаток до рішення

Пояснююча записка до рішення

Проєкт № 615 -7Про затвердження напрямків використання коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку Підгаєцької міської ради 

Проєкт № 616 -7 Про громадське  обговорення

Проєкт № 617-7 Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 рік

Проєкт №618-7 Про надання згоди на прийняття  майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до          комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади

Проєкт № 619 -7 Про затвердження розпорядження міського голови про створення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів та Положення про комісію з розгляду та вирішення земельних спорів

Проєкт  № 620-7 Про внесення змін до структури  комунального закладу «Культурно-бібліотечний центр» Підгаєцької міської ради

Проєкт № 621 -7 Про звільнення з посади директора будинку культури Підгаєцької міської ради Доскоча В.І. та передачу майна

Проєкт № 622 -7 Про звільнення з посади директора Централізованої бібліотечної системи Підгаєцької міської ради Машталір Л.В. та передачу майна

Проєкт №623 -7Про упорядкування структури комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Підгаєцької міської ради

Проєкт №   624 -7 Про надання дозволу на зняття з балансу та списання шкільного автобуса  марки СТРИЙ-АВТО А-075 Підгаєцької міської ради

 Проєкт № 625-7 Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність   Підгаєцької  міської ради об’єктів окремого індивідуально визначеного майна

Додаток до проєкту №625-7

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Проєкт № -7 Про надання згоди на  прийняття з державної власності у комунальну власність Підгаєцької міської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Проєкт № -7 Про внесення змін в рішення Підгаєцької міської ради № 1471 від 21.09.2010
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення детального плану території забудови в м. Підгайці по вулиці Шевченка

Проєкт №  - 7   Про надання дозволу на розробку детального плану території за  адресою м. Підгайці, вул. Бережанська, 16 гр.  Садовській Г. М.

Проєкт № -7 Про затвердження змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 6124810100:02:003:0306
Проєкт № -7 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації
Проєкт № -7 Про укладення додаткової угоди щодо заміни сторони (орендаря) в договорі оренди земельної ділянки площею 0,0550 га з кадастровим номером 6124810100:02:001:0033, укладеному 21.04.2011
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гоцко О.І.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вітяку М. Д.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голіят Г. М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гроновський С. М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчук С.Г.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитерко С. С.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Доскочу Р. В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Драпак Т. Р.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жувкевич С.В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Залуцького В. З.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карому В. Б. 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Климович М. В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лиса М.І. 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ляска М. В. 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манюк М. Є
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Метельська Х. Я.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Монастирському В.І.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мороз М. В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пінкас І. В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семчук Л.В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонині Н.М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тесляк Н.Я.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цибульській Р. Р.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щигельська Т. Г.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тесляк С. М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзядикевич І. Р.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзядикевич В. І.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баліцький Б.І.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гащак О.О.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голіят Г. М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Івашків В. І.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Климович М. В., Климович О. О., Ласа О. О.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляска М. В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз В. Я.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степанюк В.В.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тесляк Н.Я.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хміль Н. А.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щигельська Т. Г.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дигідь В. І.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мізик О. М.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Слободзяну І. Я.
Проєкт № -7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хмурич М. Б.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про перехід відумерлої спадщини у вигляді права на земельну частку (пай), що належала Гриник М. В., у комунальну власність Підгаєцької територіальної громади
Проєкт № -7 Про перехід відумерлої спадщини у вигляді права на земельну частку (пай), що належала Гриник Л. Ф., у комунальну власність Підгаєцької територіальної громади
Проєкт № -7 Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перестюк Ю.М.
Проєкт № -7 Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фулавко Г. Г.
Проєкт № -7 Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фулавко Г. Г.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Комарницький І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Симко Д.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хиляк Н. Й.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Войтович О.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Плетеник О. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Раку М. М.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бек Г. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовк П. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Габ’як А.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Габ’як С.С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдукевич С. Б. 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ганчар Н.І. 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Герліх О.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глива А.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гопей М.Б.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Григорович О. П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довганюк Г. І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івашко І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качан О. П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кендра А. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Киба В. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кіт О.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Комарницький І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крутиголова І.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулинич З. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Липка О.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лихацька О. Ф.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Медвідь І. Т.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайлишин І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Палій С. С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панашій Г. О.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пельц М.А.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перегрім С. Ф.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Радіонов В. О.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Роздобудько Я.Ф.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свінціцькому І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сивак А.С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сліпак В.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонина Р. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарас Д.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томин Н. С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустро щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоптій М. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цваник О. Т.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ценькало Н.В. 
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Човган М. Д.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чопей Г.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чопків Г. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щур В.Р.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юсипів В. А.
Проєкт № -7 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ящика О. В.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сачик М. М.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Василишин О.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Вирста М.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Вирста О.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Галиця Н.П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гірняк М.П., Гірняк М.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Гнатів Г.П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Головчак С. Л.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Горчак В.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Дигідь В. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Думі М. Ф.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Дунець Б.Й.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Кифор Б. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козлик О.В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Комарницький І. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Крутиголова І.І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Лаба В. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мякуша З. Р.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назарук  М.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Назарчука  В. А.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пелещишин М.С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пельц М.А.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Пеляк П.С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Плетеник О. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Савка В. В.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Суровець С. Г.
Проєкт № -7 Про затвердження  технічної документації ізземлеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Тимошенко І. М., Марніцька М. Д.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Тихому Б.Я.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ткачик С.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Шушевич В. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Ющик Л.П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баран Г.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вергун Л. А. 
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вирста О. І.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гірняк М.П.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зорик Г. Я.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кифор А. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кифор В. Б.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лаба В.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лізвінської Г. С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малаховському Б. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михайлишин І.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мякуш З. Р.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назарук М.М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назарчук В. А.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нанинець В. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пелещишин М.С.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимошенко І. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачик С. М.
Проєкт № -7 Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федчишин М.В.
Проєкт № -7 
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Воянський В. П.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Гладій М. С.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Загородна М. О.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Суканець Я.В.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Суканець Я.Я.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Цяпута Н. М.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Щур К. Г.
Проєкт № -7 Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Яворська С. С., Гайдук М. С.

Проєкт № Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в м. Підгайці по вулиці Шевченка, 61А та про продаж права оренди на земельних торгах

Проєкт № -7 Про відмову Бойко В.С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Борисенко А.А. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Борисенко Н.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Вороніна А.І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Дубровська М. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Жиравецька М. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Зозуля І.В. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Кирилейзі Г.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Коленкова О.І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Колєнков В.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Коханович В.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Купрата С. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Лисак В.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Лисак С.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Лішнянська О.І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Лоїк О.М., Мороз І.І., Щур М.Г. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Мартинюк Х. І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Музика М. М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Прачук Є.Б. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Стельмах Л. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Теліщук Г. В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Тур Н. Б. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Човган М.І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Шалайда Н. З. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Шалайда Н. З. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Проєкт № -7 Про відмову Ядловська Н. Р. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність