Засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради - січень   2024 року

РІШЕННЯ №1 Про затвердження Додатку до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради та інформаційних карток.
РІШЕННЯ №2 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 02 листопада 2023 року №115 «Про ....................................».
РІШЕННЯ №3 Про визначення способу участі батька у вихованні дітей.
РІШЕННЯ №4 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.11.2023р. №127 «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води».
РІШЕННЯ №5 Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м.Підгайці Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.
РІШЕННЯ №6 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
РІШЕННЯ №7 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (вуличний комітет «Пенкасівка вода»).
РІШЕННЯ №8 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (вуличний комітет «Вода Угринова»).
РІШЕННЯ №9 Про затвердження Книги обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Підгаєцької міської  територіальної громади та Книги обліку захисних споруд цивільного захисту Підгаєцької міської територіальної громади (протирадіаційні укриття).
РІШЕННЯ №10 Про  перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.
РІШЕННЯ №11 Про перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних оплачуваних робіт.
РІШЕННЯ №12 Про перелік об’єктів та види робіт для відбування кримінального покаранння у вигляді громадських робіт.
РІШЕННЯ №13 Про затвердження Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.
РІШЕННЯ №14 Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок Тадеушу і Яну Ломницьким та Єжи Хорубському.
РІШЕННЯ №15 Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради - березень   2024 року

РІШЕННЯ №16 Про схвалення програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на теритлрії Підгаєцької міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

РІШЕННЯ №17 Про виконання міського бюджету за 2023 рік

РІШЕННЯ №18 Про схвалення звіту про використання коштів цільового фонду міського бюджету

РІШЕННЯ №19 Про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів

РІШЕННЯ №20 Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківсаьких прав

РІШЕННЯ №21 Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав

РІШЕННЯ №22 Про визначення способу участі баби у вихованні та спілкуванні з онуками

РІШЕННЯ №23 Про надання статусу дитини,яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

РІШЕННЯ №24 Про схвалення у новій редакції  Програми захисту населення і території Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки

РІШЕННЯ №25 Про впорядкування нумерації обєкта нерухомого майна  гр. Вербицької Л.М.

РІШЕННЯ №26 Про впорядкування нумерації обєкта нерухомого майна  гр. Горчака В.М.

РІШЕННЯ №27 ро впорядкування нумерації обєкта нерухомого майна  гр. Калічен Г.І.

РІШЕННЯ №28 Про впорядкування нумерації обєкта нерухомого майна  гр. Саган Г.М.

РІШЕННЯ №29 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води вуличного комітету «Вода Мозолівка»

РІШЕННЯ №30 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

РІШЕННЯ №31 Про впорядкування нумерації обєкта нерухомого майна  гр. Фуч А.Я

РІШЕННЯ №32 Про впорядкування нумерації нежитлової будівлі з гідротехнічними спорудами

РІШЕННЯ №33 Про схвалення Програми

РІШЕННЯ №34 Про клопотання щодо присвоєння почесного звання "Мати-героіня" Щербак С.М.

РІШЕННЯ №35 Про видачу подання про можливість призначення опікуном

Засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради - квітень   2024 року

РІШЕННЯ №36 Про затвердження переліку місцевих обєктових формувань цивільного захисту  Підгаєцької міської ради.

РІШЕННЯ №37 Про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю 1чи 2 групи та особами ,які потребують постійного догляду.

РІШЕННЯ №38 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Підгаєцької міської ради на 1-е півріччя 2024 року.

РІШЕННЯ №39 Про схвалення проєкту програми

РІШЕННЯ №40 Про  залучення транспорту

РІШЕННЯ №41 Про  надання дозволу на видалення зелених насаджень

РІШЕННЯ №42 Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради.

РІШЕННЯ №43 Про впорядкування відомостей об"єктів нерухомого майна.

РІШЕННЯ №44 Про затвердження Порядку використання шкільних автобусів у Підгаєцькій міській теритлоральній громаді