Засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради - січень   2024 року

РІШЕННЯ №1-01 Про затвердження Додатку до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради та інформаційних карток.
РІШЕННЯ №2-01 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 02 листопада 2023 року №115 «Про ....................................».
РІШЕННЯ №3-01 Про визначення способу участі батька у вихованні дітей.
РІШЕННЯ №4-01 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.11.2023р. №127 «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води».
РІШЕННЯ №5-01 Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м.Підгайці Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.
РІШЕННЯ №6-01 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
РІШЕННЯ №7-01 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (вуличний комітет «Пенкасівка вода»).
ПРОЄКТ РІШЕННЯ №8-01 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (вуличний комітет «Вода Угринова»).
РІШЕННЯ №9-01 Про затвердження Книги обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Підгаєцької міської  територіальної громади та Книги обліку захисних споруд цивільного захисту Підгаєцької міської територіальної громади (протирадіаційні укриття).
РІШЕННЯ №10-01 Про  перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.
РІШЕННЯ №11-01 Про перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних оплачуваних робіт.
РІШЕННЯ №12-01 Про перелік об’єктів та види робіт для відбування кримінального покаранння у вигляді громадських робіт.
РІШЕННЯ №13-01 Про затвердження Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.
РІШЕННЯ №14-01 Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок Тадеушу і Яну Ломницьким та Єжи Хорубському.
РІШЕННЯ №15-01 Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.