ІНФОРМАЦІЯ про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосуван

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки, передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (із змінами), у виконавчому комітеті Підгаєцької  міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо БАРАН Ірини Петрівни, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Підгаєцької міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до БАРАН Ірини Петрівни  не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».