Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій тридцять сьомій сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Орієнтовний порядок денний

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання Підгаєцького міського бюджету за 2023 рік. 

Додаток         Додатки      Записка

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про  використання коштів цільового фонду міського бюджету за 2023 рік. 

Додаток

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік. 

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік.

Записка      Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік.      

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради за 2023 рік.

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до 

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до 

Проєкт №    -37  Про затвердження Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області на 2024-2026 роки.

Проєкт №    -37  Про затвердження  Положення про порядок списання майна, яке перебуває у комунальній власності Підгаєцької   міської територіальної громади.

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Програми захисту населення і території Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Проєкт №    -37  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Проєкт №    -37  Про внесення змін до міського бюджету 

Записка      Додатки

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Дорожнє».

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Підгайці-Водоканал».

Проєкт №    -37  Про проведення робіт з пристосування, демонтажу памʼяток історії місцевого значення та об’єктів, що не є обʼєктами культурної спадщини.

Проєкт №    -37  Про  затвердження базової мережі  закладів культури Підгаєцької  міської територіальної громади на 2024 рік. 

Додаткок

Проєкт №    -37  Про внесення змін до структури КЗ «Централізована клубна система» Підгаєцької міської ради. Проєкт №    -37  Про затвердження договору про  передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік. Проєкт №    -37  Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради.

Проєкт №    -37  Про  затвердження актів  на  списання  необоротних активів. 

Додаток       Додаток            Додаток

Проєкт №    -37  Про передачу комп’ютерного обладнання на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради. Проєкт №    -37  Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

Проєкт №    -37  Про викуп земельної ділянки, призначеної для ведення фермерського господарства.

Проєкт №    -37  Про продаж на земельних торгах права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Підгаєцької міської територіальної громади.

Проєкт №    -37  Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Підгаєцької міської територіальної громади, з метою подальшого набуття прав оренди на такі земельні ділянки на конкурентних засадах.

Проєкт №    -37  Про надання Музиці М. Д. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 6124810100:02:002:0055, розташованої по вул. Шевченка, 64Н в місті Підгайці з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання Морозу І. Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Підгайці з метою оренди

Проєкт №    -37  Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею    0,0434 га, що розташована за межами с. Галич, з метою внесення відомостей про неї до Державного земельного кадастру.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ТОВ «ФРІГГ» на розроблення документації із землеустрою   щодо земельної ділянки комунальної власності площею 3,9979 газ кадастровим номером 6124810100:02:001:0004 для внесення виправлених відомостей про координати поворотних точок зовнішніх меж такої земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ТОВ «Мрія Фармінг Карпати» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ЛАГОЙДА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ЛАГОЙДА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення несформованих земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 6,6955 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання СТОВ «Юстинівське» в користування на умовах оренди.

Проєкт №    -37  Про надання СФГ «ОБРІЙ» в користування на умовах оренди земельних ділянок комунальної власності загальною площею 10,3383 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під польовими дорогами.    

Проєкт №    -37  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 29,2690 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання ТОВ «Мрія Фармінг Карпати» в користування на умовах оренди.

Проєкт №    -37  Про надання в користування на умовах оренди земельну ділянку ХінальськійО. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження детального плану території по вулиці Шевченка в м. Підгайці та розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3023 га з кадастровим номером 6124810100:02:004:0057 та надання в постійне користування релігійній організації «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ ТРІЙЦІ М. ПІДГАЙЦІ».

Проєкт №    -37  Про розроблення детального плану території по вулиці Лесі Українки в с. Мужилів.

Проєкт №    -37  Про використання земель комунальної власності з метою видобування корисних копалин місцевого значення для господарських потреб громади.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування ОСББ «Майдан 20». Проєкт №    -37  Про приватизацію земельних ділянок Коротницьким М. Н.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Дудчак Г. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Калиняк Н. Ф. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Кальваровській Н. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Мороз М. С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Штогрин Н. В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Шулю І. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Шулю І. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Білі Г. Г.  (спадкоємець Білий М. І.) згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37   Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Бурак Е. Н. згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Бачинській Є. П. (спадкоємець Гаркач В. Г.)  згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Гаркачу В. М. згідно рішення Мужилівської сільської ради №46 від 30 січня 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Гришко І. В.  (спадкоємець Глинка М. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №15 від 03 вересня 1997 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Рибаку Я. В. (спадкоємці Гнатюк Н. Я., Стульковська Л. Я.) згідно рішення Угринівської сільської ради від 09 червня 1995 року. 

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Голіяд М. П. згідно рішення Носівської сільської ради №3 від 14 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Дюк І. С. (спадкоємець Дюк В. І.)  згідно рішення Новосілківської сільської ради від 31 березня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кравець О. Г. згідно рішення Угринівської сільської ради від 29 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Крутиголові В. С. згідно рішення Поплавської сільської ради №4 від 30 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Чемерису П. В. (спадкоємець Мохун В. П.) згідно рішення Мужилівської сільської ради №15 від 29 грудня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Надбережному Б. М. згідно рішення Литвинівської сільської ради  №1від 12 листопада 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Мончук Г. І. (спадкоємець Остапець М. Г.) згідно рішення Литвинівської сільської ради від 10 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кудлі П. М. (спадкоємець Паламар М. П.) згідно рішення Поплавської сільської ради №11 ��ід 01 вересня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Перестюк С. М.  згідно рішення Гнильченської сільської ради №46 від 31 грудня 2000 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Плескуну П. П. згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Свінціцькому Б. О. згідно рішення Сільцівської сільської ради №22 від 30 листопада 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Фелещук І. М. (спадкоємець Сеньків О. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №1 від 12 листопада 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Скасків М. І. згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Фулавку В. М. згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Фучу П. О. згідно рішення Угринівської сільської ради від 25 січня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Їжаку З. Й. (спадкоємець Худа О. З.) згідно рішення Сільцівської сільської ради №12 від 07 вересня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Цяпі І. О. (спадкоємець Цяпа Я. І.) згідно рішення Староміської сільської ради №5 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Городиському В. (спадкоємець Чибрас О. В.) згідно рішення Новосілківської сільської ради №5 від 10 серпня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Човган О. Є. згідно рішення Сільцівської сільської ради №7 від 29 травня 1997 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Левицькій З. В. (спадкоємець Шевчук В. В.) згідно рішення Угринівської сільської ради від 25 січня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Щербій Г. Й. (спадкоємець Щербій Н. П.) згідно рішення Голгочанської сільської ради від 17 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Щуру В. Р. згідно рішення Староміської сільської ради №6 від 20 листопада 1996 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Юрківу І. В. (спадкоємець Якубовська Л. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради від 12 квітня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бойко О. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бураку М. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Вислоцькому С. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Воробець  Г. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Гаркач В. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Гнатюк Н. Я., Стульковській Л. Я. 

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Голіяд М. Є.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Голоюсі Г. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Друк Н. О.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Думі В. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Дюк В. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Жидовському В. С.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Завойовській С. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Калантай Я. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Катинській Г. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Колодницькій О. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Коротницькому М. Н.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кохановській М. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Паламар М. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Перестюк Т. В., Перестюк С. М., Перестюк Т. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність  Плескуну П. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Саляку О. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Салятицькій І. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Скасків М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Сміху М. С.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Стульківському В. А.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Тадрі М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Тихому Я. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Федів О. Й., Федіву М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Фулавку В. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Худій О. З.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Човган О. Є., Дигідь Т. І.        

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Шалайді Р. Л.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Якубовській Л. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Яровому М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Вінтоняку В. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Фуч М. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні документації із землеустрою та виділенні Будному В. М. земельної частки (паю) у натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність Зубко Б. Є.

Проєкт №    -37  Про відмову Шкірі Н. М. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність.

Проєкт №    -37  Про відмову Гуцуляк С. В., Яремко А. З., Яремко О. В., Яремку В. В., Яремку І. В. у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність Ясінській В. Д. 

Проєкт №  -37   Про поновлення договору оренди землі 

Проєкт №    -37   Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік  

Додаток

Проєкт №    -37   Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік для відділу соціального захисту Підгаєцької міської ради 

Додаток