Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій тридцять дев'ятій сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Орієнтовний порядок денний

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету  за І квартал  2024 року.

Додатки                 Додатки                 Пояснювальна записка

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення на території Підгаєцької міської територіальної громади.

Про внесення змін до Номенклатури та обсягів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їх наслідків та його використання в умовах правового режиму воєнного стану на 2024 рік.

Про затвердження програми ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Підгаєцької міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки.

Про затвердження розпоряджень міського голови.

Про внесення змін до міського бюджету на 2024 рік.

Додатки                 Пояснювальна записка              Висновок

 

Про включення до Переліку другого типу об’єкта комунального майна нежитлового приміщення для передачі в оренду.

Про внесення змін до рішення сесії Підгаєцької міської ради від 01 грудня 2023 року №  3705.

Додатки

Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької  міської  ради на 2024 рік.

Про зміну назви закладу загальної середньої освіти «Мужилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області.

Про зміну назви закладу загальної середньої освіти «Сільцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області.

 Про зміну назви закладу загальної середньої освіти «Угринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області.

 Про надання ДП «ЯМНИЦЯ» ВАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в селі Гнильче з метою оренди.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення, яка перебуває у приватній власності Мерени Г. І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 8,1506 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання Фермерському господарству «Лагойда» в користування на умовах оренди.
Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель лісогосподарського призначення комунальної власності.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про затвердження документації із землеустрою щодо земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває у користуванні ПрАТ «ЗАГАЄЦЬКЕ», площею 7,0040 га з кадастровим номером 6124887300:01:002:0041 з метою внесення виправлених відомостей про координати поворотних точок зовнішніх меж такої земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок з метою об’єднання земельних ділянок комунальної власності, які перебувають у користуванні ПрАТ «ЗАГАЄЦЬКЕ».
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності по вулиці Шевченка в місті Підгайці та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 13,257 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ» в користування на умовах оренди.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки     земель населеного пункту села Пановичі Тернопільського району Тернопільської області.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки    земель населеного пункту села Заставче Тернопільського району Тернопільської області.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Затурин Тернопільського району Тернопільської  
області.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Середнє Тернопільського району Тернопільської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду Музиці М. Д.

Про надання дозволу Дмитріву В. В. на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,0000 га з кадастровим номером 6124881800:02:001:0262, яка перебуває у приватній власності, з метою внесення до Державного земельного кадастру виправлених відомостей про координати поворотних точок її зовнішніх меж (коригування меж земельної ділянки).
Про укладення додаткової угоди щодо заміни сторони (орендаря) в договорі оренди земельної сторони (орендаря) в договорі оренди земельної ділянки площею 0,0600 га з кадастровим номером 6124885000:02:001:0016, укладеному 01.08.2010.
Про викуп земельної ділянки, призначеної для ведення фермерського господарства.
Про надання МП «БУДІВЕЛЬНИК» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Федьковича, 2А в м. Підгайці з метою оренди
Про  поновлення договору оренди землі фізичні особі-підприємцю Палію Роману Васильовичу

 

 

 

Про надання дозволу Вітенюку М. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Гаванчак В. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Петришину Г. В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Профецькому В. В. на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Роман О. А. на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  
(на місцевості).

Про надання дозволу Сидоряк Р. Б., Терновському В. Б. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Скорику М. Є. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу Суканцю Р. О. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Благому М. Є. згідно рішення Мужилівської сільської ради №11 від 23 серпня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Блажківу  І. О. згідно рішення Мирненської сільської ради №34 від 22  грудня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Боїла Я. С. згідно рішення Угринівської сільської ради від 29 грудня 1993 року.


Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Болещуку І, С. ( спадкоємець Венгер М. І.). згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Гальмі С. І.  (спадкоємці Гальма М. М., Медвідь С. М., Гриб Г. М.) згідно рішення Мозолівської сільської ради від 21 січня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Жабак Є. І. (спадкоємець Бачинська А. Є.) згідно рішення Мужилівської сільської ради від 13 травня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Зазуляку Б. Р. (спадкоємець Пида М. Б.) згідно рішення Новосілківської сільської ради від 31 березня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Залуцькому Р. С. згідно рішення Староміської сільської ради №4 від 28 серпня 1997 року
Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Іванціву К. В. згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Камінському М. О. (спадкоємці Камінський І. М., Камінський М. М., Сурмачевська М. М.) згідно рішення Гнильченської сільської ради №37 від 30 грудня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Кардаш М. Є. згідно рішення Новосілківської сільської ради №04 від 30 січня 1998 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кифор Г. В. згідно рішення Носівської сільської ради  від 16 травня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кліщ А.М. (спадкоємець Кліщ В. Г.) згідно рішення Литвинівської сільської ради від 12 квітня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кобель Г. Р. (спадкоємець Андріїв М. І.) згідно рішення Гнильченської сільської ради №46 від 31 грудня 2000 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кравсу М. Р. згідно рішення Угринівської сільської ради  від 03 червня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Куриліву Г. О. (спадкоємець Катериняк М. М.)  згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Миц Г. А. (спадкоємець Бойко О. І.) згідно рішення Мирненської сільської ради №34 від 22 грудня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Новіцькому В, М, (спадкоємець Новіцький В. Б.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №1 від 12 листопада 1998 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Перегінцю І. В. (спадкоємець Перегінець В. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Перестюк М. Л. (спадкоємець Перестюк Ю. М.) згідно рішення Гнильченської сільської ради №2 від 23 грудня 1993 року.
Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Погребнюку П. І. згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.
Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Рудько Г. В. згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Скорик О. М. (спадкоємець Савчин О. Л.) згідно рішення Завалівської сільської ради №11 від 13 грудня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Сокальській Г. Д. (спадкоємець Глеб А. Я.) згідно рішення Бронгалівської сільської ради №47 від 17 травня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Соляну М. І. згідно рішення Мирненської сільської ради №34 від 22 грудня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Федчишин Г. Г. згідно рішення Голгочанської сільської ради від 17 грудня 1993 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Фірман О. Р. (спадкоємець Тиха С. Я.) згідно рішення Сільцівської сільської ради №12 від 7 вересня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Цюрпіті В. В. згідно рішення Голгочанської сільської ради №3 від 31 березня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Шпак Г. І. (спадкоємець Шпак М. М.) згідно рішення Угринівської сільської ради від 19 серпня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Юрків С. Й. (спадкоємець Гацакера М. П.) згідно рішення Білокриницької сільської ради від 31 березня 1994 року.

Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Ящик М. Я. (спадкоємець Ящик В. І.) згідно рішення Голгочанської сільської ради №17 від 29 лютого 2000 року.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бацьмазі С. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Блажківу І. О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Боднарчук Г. Я.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Боїла Я. С. 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бондаренко О. П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Брик Л. І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Венгер М. І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Войтович Н. С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Гайдукевич Т. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Галушці Б. П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Гацакері В.Б., Гацакері М. П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Добрянській О. І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Добрянському Н. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Завадівській Г. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Заворотному І. Є., Заворотному Р. Є.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Залуцькому Р. С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Іванціву К. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Каменюку І. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кардаш М. Є.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Катериняк М. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кифор Г. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кірунцю В. А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кліщу В. Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Ковалику П. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Конопліцькому І. М. 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кравчун Г. Г. 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Лапшинському І. І., Лапшинському М. І., Лапшинському І. М,, Лапшинській О. С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність  Липці Р. Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Пиді М. Б.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Покорній О. Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Савчин О. Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Свінціцькій Г. Й.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Тихій С. Я.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Федчишин Г. Г., Федчишину В. І. 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Шелестак В. І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Шпаку М. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Ясінській В. Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Ящику В. І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Будному В. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою 

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Гунчак Т. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою. 

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Дудчак Г. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Душняк О. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Душняк О. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Кальваровській Н. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Мороз М. С. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Морозу М. Л. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Островській М. П. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Пащак М. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Піхура-Теффахі Г. І. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Піхура-Теффахі Г. І. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Скоробогач Л. С. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Чабаранок В. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Шулю І. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Шпилик Г. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Штогрин Н. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою. 

Про відмову ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття» у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про відмову Зубко Б. Є. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність.

Про відмову Кучмі Г. М. у затвердженні документації із землеустрою та внесенні змін в рішення Гнильченської сільської ради №46 від 31.12.2000.

Про відмову Лапшинській О. С. у внесенні змін в рішення Литвинівської сільської ради №27 від 29.03.1999.

Про відмову Майбороді О. М. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

Про відмову Шкірі Т. М. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність.

Про дострокове припинення повноважень депутата Підгаєцької міської ради восьмого скликання Г. М. Цяпути.

Про дострокове припинення повноважень депутата Підгаєцької міської ради восьмого скликання Я. Ю.Чернеця.
 

 

 

 

 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на позачерговій тридцять восьмої сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Орієнтовний порядок денний

Проєкт № 3917-38 Про підтвердження факту перебування в комунальній власності об’єкта нерухомого майна

Проєкт № 3918-38 Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради

Додаток "ПОРЯДОК надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради типу «Мобільний адміністратор» із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс»

Проєкт № 3919-38 Про внесення змін до міського бюджету на 2024 рік

Додаток 

Пояснювальна записка

 

Проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій тридцять сьомій сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання 

Орієнтовний порядок денний

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання Підгаєцького міського бюджету за 2023 рік. 

Додаток         Додатки      Записка

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про  використання коштів цільового фонду міського бюджету за 2023 рік. 

Додаток

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік. 

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік.

Записка      Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради на 2023 рік.      

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради за 2023 рік.

Додатки

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до 

Проєкт №    -37  Про затвердження змін до 

Проєкт №    -37  Про затвердження Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області на 2024-2026 роки.

Проєкт №    -37  Про затвердження  Положення про порядок списання майна, яке перебуває у комунальній власності Підгаєцької   міської територіальної громади.

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Програми захисту населення і території Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Проєкт №    -37  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Проєкт №    -37  Про внесення змін до міського бюджету 

Записка      Додатки

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Дорожнє».

Проєкт №    -37  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Підгайці-Водоканал».

Проєкт №    -37  Про проведення робіт з пристосування, демонтажу памʼяток історії місцевого значення та об’єктів, що не є обʼєктами культурної спадщини.

Проєкт №    -37  Про  затвердження базової мережі  закладів культури Підгаєцької  міської територіальної громади на 2024 рік. 

Додаткок

Проєкт №    -37  Про внесення змін до структури КЗ «Централізована клубна система» Підгаєцької міської ради. Проєкт №    -37  Про затвердження договору про  передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік. Проєкт №    -37  Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради.

Проєкт №    -37  Про  затвердження актів  на  списання  необоротних активів. 

Додаток       Додаток            Додаток

Проєкт №    -37  Про передачу комп’ютерного обладнання на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької  міської  ради. Проєкт №    -37  Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

Проєкт №    -37  Про викуп земельної ділянки, призначеної для ведення фермерського господарства.

Проєкт №    -37  Про продаж на земельних торгах права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Підгаєцької міської територіальної громади.

Проєкт №    -37  Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Підгаєцької міської територіальної громади, з метою подальшого набуття прав оренди на такі земельні ділянки на конкурентних засадах.

Проєкт №    -37  Про надання Музиці М. Д. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 6124810100:02:002:0055, розташованої по вул. Шевченка, 64Н в місті Підгайці з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання Морозу І. Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Підгайці з метою оренди

Проєкт №    -37  Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею    0,0434 га, що розташована за межами с. Галич, з метою внесення відомостей про неї до Державного земельного кадастру.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ТОВ «ФРІГГ» на розроблення документації із землеустрою   щодо земельної ділянки комунальної власності площею 3,9979 газ кадастровим номером 6124810100:02:001:0004 для внесення виправлених відомостей про координати поворотних точок зовнішніх меж такої земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ТОВ «Мрія Фармінг Карпати» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ЛАГОЙДА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ЛАГОЙДА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення несформованих земельних ділянок (під польовими дорогами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою оренди.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 6,6955 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання СТОВ «Юстинівське» в користування на умовах оренди.

Проєкт №    -37  Про надання СФГ «ОБРІЙ» в користування на умовах оренди земельних ділянок комунальної власності загальною площею 10,3383 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під польовими дорогами.    

Проєкт №    -37  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (під польовими дорогами) загальною площею 29,2690 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання ТОВ «Мрія Фармінг Карпати» в користування на умовах оренди.

Проєкт №    -37  Про надання в користування на умовах оренди земельну ділянку ХінальськійО. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження детального плану території по вулиці Шевченка в м. Підгайці та розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3023 га з кадастровим номером 6124810100:02:004:0057 та надання в постійне користування релігійній організації «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ ТРІЙЦІ М. ПІДГАЙЦІ».

Проєкт №    -37  Про розроблення детального плану території по вулиці Лесі Українки в с. Мужилів.

Проєкт №    -37  Про використання земель комунальної власності з метою видобування корисних копалин місцевого значення для господарських потреб громади.

Проєкт №    -37  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування ОСББ «Майдан 20». Проєкт №    -37  Про приватизацію земельних ділянок Коротницьким М. Н.

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Дудчак Г. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Калиняк Н. Ф. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Кальваровській Н. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Мороз М. С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Штогрин Н. В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Шулю І. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про надання дозволу Шулю І. М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Білі Г. Г.  (спадкоємець Білий М. І.) згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37   Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Бурак Е. Н. згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Бачинській Є. П. (спадкоємець Гаркач В. Г.)  згідно рішення Мужилівської сільської ради від 24 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Гаркачу В. М. згідно рішення Мужилівської сільської ради №46 від 30 січня 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Гришко І. В.  (спадкоємець Глинка М. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №15 від 03 вересня 1997 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Рибаку Я. В. (спадкоємці Гнатюк Н. Я., Стульковська Л. Я.) згідно рішення Угринівської сільської ради від 09 червня 1995 року. 

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Голіяд М. П. згідно рішення Носівської сільської ради №3 від 14 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Дюк І. С. (спадкоємець Дюк В. І.)  згідно рішення Новосілківської сільської ради від 31 березня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кравець О. Г. згідно рішення Угринівської сільської ради від 29 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Крутиголові В. С. згідно рішення Поплавської сільської ради №4 від 30 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Чемерису П. В. (спадкоємець Мохун В. П.) згідно рішення Мужилівської сільської ради №15 від 29 грудня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Надбережному Б. М. згідно рішення Литвинівської сільської ради  №1від 12 листопада 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Мончук Г. І. (спадкоємець Остапець М. Г.) згідно рішення Литвинівської сільської ради від 10 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Кудлі П. М. (спадкоємець Паламар М. П.) згідно рішення Поплавської сільської ради №11 ��ід 01 вересня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Перестюк С. М.  згідно рішення Гнильченської сільської ради №46 від 31 грудня 2000 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Плескуну П. П. згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, виділеної в постійне користування Свінціцькому Б. О. згідно рішення Сільцівської сільської ради №22 від 30 листопада 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Фелещук І. М. (спадкоємець Сеньків О. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради №1 від 12 листопада 1998 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Скасків М. І. згідно рішення Литвинівської сільської ради №7 від 21 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Фулавку В. М. згідно рішення Вербівської сільської ради №3 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Фучу П. О. згідно рішення Угринівської сільської ради від 25 січня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Їжаку З. Й. (спадкоємець Худа О. З.) згідно рішення Сільцівської сільської ради №12 від 07 вересня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Цяпі І. О. (спадкоємець Цяпа Я. І.) згідно рішення Староміської сільської ради №5 від 09 червня 1995 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Городиському В. (спадкоємець Чибрас О. В.) згідно рішення Новосілківської сільської ради №5 від 10 серпня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Човган О. Є. згідно рішення Сільцівської сільської ради №7 від 29 травня 1997 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Левицькій З. В. (спадкоємець Шевчук В. В.) згідно рішення Угринівської сільської ради від 25 січня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Щербій Г. Й. (спадкоємець Щербій Н. П.) згідно рішення Голгочанської сільської ради від 17 грудня 1993 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність Щуру В. Р. згідно рішення Староміської сільської ради №6 від 20 листопада 1996 року.

Проєкт №    -37  Про  уточнення відомостей щодо земельної ділянки, переданої у приватну власність  Юрківу І. В. (спадкоємець Якубовська Л. І.) згідно рішення Литвинівської сільської ради від 12 квітня 1994 року.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бойко О. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Бураку М. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Вислоцькому С. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Воробець  Г. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Гаркач В. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Гнатюк Н. Я., Стульковській Л. Я. 

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Голіяд М. Є.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Голоюсі Г. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Друк Н. О.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Думі В. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Дюк В. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Жидовському В. С.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Завойовській С. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Калантай Я. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Катинській Г. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Колодницькій О. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Коротницькому М. Н.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Кохановській М. Г.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Паламар М. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Перестюк Т. В., Перестюк С. М., Перестюк Т. В.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність  Плескуну П. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Саляку О. П.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Салятицькій І. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Скасків М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Сміху М. С.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Стульківському В. А.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Тадрі М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Тихому Я. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Федів О. Й., Федіву М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Фулавку В. М.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Худій О. З.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у спільну сумісну власність Човган О. Є., Дигідь Т. І.        

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Шалайді Р. Л.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Якубовській Л. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність Яровому М. І.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Вінтоняку В. В. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення Фуч М. М. земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні документації із землеустрою та виділенні Будному В. М. земельної частки (паю) у натурі (на місцевості) земельною ділянкою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність Зубко Б. Є.

Проєкт №    -37  Про відмову Шкірі Н. М. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність.

Проєкт №    -37  Про відмову Гуцуляк С. В., Яремко А. З., Яремко О. В., Яремку В. В., Яремку І. В. у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Проєкт №    -37  Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність Ясінській В. Д. 

Проєкт №  -37   Про поновлення договору оренди землі 

Проєкт №    -37   Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік  

Додаток

Проєкт №    -37   Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту на 2024 рік для відділу соціального захисту Підгаєцької міської ради 

Додаток

Гід державних послуг. Банер