Я, Бісовський Михайло Володимирович, народився 7 травня 1966 року в селі Конюхи, Козівського району, Тернопільської області.
   Громадянство: громадянин України.
   Освіта: Вища. Навчався в середній школі села Конюхи в 1973-1983 роках. Після закінчення школи навчався в Львівському радіотехнічному технікумі, який закінчив в 1985 році. У 1994 році закінчив Київську духовну семінарію, де отримав кваліфікацію  священник.
   Відомості про посаду (заняття), місце роботи: настоятель храму села Волиця та  села Голгоча, Тернопільського району, Тернопільської обл.
   Партійність: позапартійний
   Наявність чи відсутність представницького мандата: Представницького мандата не маю.
   Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.
   Адреса місця проживання: 48024,Тернопільська область, Тернопільський район, село Голгоча