Автобіографія Цяпа Степан Святославович

Я, Цяпа Степан Святославович, народився 9 січня 1970 року в місті Підгайці, Тернопільської області.
Громадянство: громадянин України.
Освіта:Вища. У 1977-1987 роках навчався в Підгаєцькій сердній школі. Закінчив Тернопільську Академію народного господарства у 2001 році. Здобув спеціальність-економіст-правознавець.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: КП «Підгайці водоканал»,головний інженер.
Партійність: член ВО «Батьківщина»
Наявність чи відсутність представницького мандата : депутат Підгаєцької районної ради 7 скликання
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину : Судимість відсутня.
Адреса місця проживання: 48000,Тернопільська область, Тернопільський  район, м.Підгайці,вул..Шевченка,20