Я, Крамарчук Любов Ярославівна, народилася 22 листопада 1956 року в                               м.Підгайці , Бережанського району,Тернопільської області.
Громадянство: громадянка України.
Освіта: Вища. У 1963-1973 роки навчання в Підгаєцькій  загальноосвітній  школі. В 1973 році вступила до Тернопільського медичного інституту ,який закінчила в 1979 році,отримала кваліфікаційний рівень-педіатр. У 1986 році вступила на клінічну ординатуру на базі підвищення кваліфікації лікарів м.Тернопіль,закінчила навчання в 1988 році,здобувши фах- педіатрія. З 1988 по 1991 рік заочно навчалася в клінічній  аспірантурі Київського інституту педіатрії ,акушерства та гінекології  ім..Лукянової. У 1992 році захистила дисертацію кандидата наук.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи:Медичний директор КНП «Підгаєцька районна лікарня»
Партійність: член ВО»Батьківщина»
Наявність чи відсутність представницького мандата : депутат Підгаєцької районної ради.
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину : Судимість відсутня.
Адреса місця проживання: 48000,Тернопільська область, Тернопільський  район, м. Підгайці, вул.Горішня Юрдика ,буд.6