Автобіографія Мирний Андрій Юліанович

Я, Мирний Андрій Юліанович, народився 24 вересня 1975 року в м.Підгайці, Тернопільської області.
Громадянство: громадянин України.
Освіта:Середня спеціальна. Навчався в  Підгаєцькій  загальноосвітній  школі 1-3 ст.,яку закінчив в 1991 році. В 1991-1993 роках – навчання в Підгаєцькому СПТУ-24.  1993-1996-навчався в Київському індустріально-пеагогічному колежді, де здобув спеціальність –майстер виробничого навчання.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: Директор КП «Підгайці-водоканал»
Партійність: член ВО»Батьківщина»
Наявність чи відсутність представницького мандата : депутат Підгаєцької міської ради
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину : Судимість відсутня.
Адреса місця проживання: 48000,Тернопільська область, Тернопільський  район, м.Підгайці,вул..Лисенка,3