Автобіографія Сельський Ігор Михайлович

Я,Сельський Ігор Михайлович, народився 09 вересня 1962  року в селі Новосілка,Підволочиського району , Тернопільської області.
Громадянство: громадянин України.
Освіта:Вища. 1969-1977 роках навчався в Новосілківській восьмирічній  школі .1977-1979 роки навчався в Староскалатській  середній школі .1979-1984 роках – Кременецький лісотехнічний технікум ,де здобув фах- інженер лісового господарства.1991 році Закінчив Брянський технологічний інститут за спеціальністю- інженер лісового господарства.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: Інженер лісового господарства в Бережанському ДЛМГ.
Партійність: Позапартійний
Наявність чи відсутність представницького мандата : Представницького мандата не маю.
Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину : Судимість відсутня.
Адреса місця проживання: 48030,Тернопільська область, Тернопільський  район, село Литвинів