Я, Заставецький Петро Григорович, народився 28 липня 1990 року у селі Угринів, Підгаєцького району, Тернопільської області.

Громадянин України

Освіта: вища.
1996 – 2005р.р.: навчався в Угринівській ЗОШ І-ІІ ступенів.
2005 – 2008 рр.: навчавсявПідгаєцькому аграрному ліцеї і з відзнакою здобув професію оператора комп’ютерного набору; конторського службовця (бухгалтерія).
2008 – 2012 рр.: навчався в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Полюя і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Програмна інженерія» та здобув кваліфікацію бакалавра – фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення.

Посада, місце роботи (заняття): Тимчасово безробітний;

З 2018 голова громадської організації «Громадський спротив корупції»;
З 2018 журналіст друкованого видання «Громадський погляд Тернопільщини»добровільних засадах;

Партійність: безпартійний.

Наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Наявність чи відсутність судимості: Судимість відсутня.

Адреса місця проживання: Тернопільська область, Тернопільський район,  село Угринів, вулиця Шевченка, будинок 27.